Facebook Google+ Twitter

Koncert Eweliny Flinty w Łodzi

Fundacja „Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na Wieczór z Eweliną Flintą. Charytatywny występ odbędzie się 19 listopada 2010 o godz. 19.

Plakat / Fot. mat. organizatoraChoć Ewelina Flinta zadebiutowała na Przystanku Woodstock i ma na swoim koncie występy w Teatrze Buffo, większość z nas pamięta ją z występu w programie Idol, w którym wyśpiewała drugie miejsce.

W niecały rok po zakończeniu programu nagrała debiutancki album "Przeznaczenie", który osiągnął status złotej płyty, a pochodzące z niego single "Żałuję" i "Goniąc za cieniem" stały się olbrzymimi przebojami. W marcu 2005 Flinta wydała drugi album - "Nie znasz mnie".

Ma na koncie wiele prestiżowych nagród m.in. wygraną w plebiscycie Róże Gali w kategorii Najpiękniejszy debiut, wygraną w plebiscycie Mikrofony Popcornu oraz Superjedynki w kategorii Wokalistka roku czy nagrodę publiczności podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich.

7 marca 2009 roku Ewelina otrzymała medal św. Brata Alberta - za działalność charytatywną na rzecz osób niepełnosprawnych poprzez organizowanie koncertów charytatywnych.

Podczas koncertu charytatywnego w Łodzi publiczność oprócz tego, że będzie mogła pomóc podopiecznym Fundacji Połączeni Pasją, posłucha pięknej, charakterystycznej barwy głosu artystki. Na pewno usłyszymy największe przeboje Eweliny Flinty.

Mając na uwadze fakt, że występy Eweliny Flinty charakteryzują się ogromną siłą płynącą ze sceny, a wokalistka porywa publiczność zarówno osobistymi i mocnymi w wyrazie tekstami, jak i bogatą w brzmienie muzyką mam pewność, że podbije łódzką publiczność zdobywając jej serca.

Żeby przekonać się o wyjątkowości tego wydarzenia trzeba być w Muzeum Miasta Łodzi przy ul. Ogrodowej 15, 19 listopada, od godziny 19.

Po koncercie organizatorzy zapraszają do Sali Jadalnej Pałacu Poznańskich na poczęstunek przygotowany przez Głównego Sponsora Wieczoru, firmę YOUR CATERING GROUP.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.