Facebook Google+ Twitter

Koncert Gilmoura. Od dziś sprzedaż biletów

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-07-31 14:15

Koncert Davida Gilmoura 26 sierpnia w Stoczni Gdańskiej będzie wydarzeniem przekraczającym wszystko, co widziano i słyszano do tej pory w Gdańsku.

Największa scena, największa widownia, najlepsza produkcja i nagłośnienie. No i oczywiście jeden z najsłynniejszych gitarzystów w dziejach rocka. Trzeba więcej dowodów?

O tym, że szykuje się show mrożący krew w żyłach niech zaświadczy pół tony suchego lodu, jakie zostanie sprowadzone do Gdańska i wykorzystane do efektów specjalnych koncertu. Ponieważ długoterminowe prognozy pogody zapowiadają rekordowe upały także pod koniec sierpnia, producenci koncertu musieli wynająć samochody chłodnie do przechowania lodu. Na zapleczu sceny znajdą się też specjalne generatory zapewniające niską temperaturę. Szkoda tylko, że widownia nie może być klimatyzowana...

Dziś od godz. 14. rozpocznie się też sprzedaż biletów do sektora S. Kosztują one 450 zł i można je kupić m in. w Saloniku Prasowym "Dziennika Bałtyckiego" w gdańskiej siedzibie redakcji przy Targu Drzewnym 9/11. Tam też do kupienia bilety na pozostałe sektory: A - 160 zł, B - 110 zł i N (dla niepełnosprawnych) - 110 zł. Warto się pospieszyć, bowiem zainteresowanie koncertem zarówno w Trójmieście, jak i całym kraju jest ogromne.
Dariusz Szreter - NaszeMiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.