Facebook Google+ Twitter

Koncert Glenn Miller Orchestra w Katowicach

Glenn Miller Orchestra pod batutą Wila Saldena jest w trasie koncertowej po Polsce. Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na koncert, który odbędzie się 3 grudnia 2014 w Centrum Kultury Katowice.

Glenn Miller Orchestra / Fot. mat. promocyjneOrkiestra Glenna Millera to najpopularniejsza kapela swingowa na świecie. Mimo, iż początki orkiestry sięgają lat 30. ubiegłego stulecia, to właśnie ona jest niekwestionowanym liderem big-bandowego formatu po dziś dzień. Dzięki wyśmienitym utworom takim jak "Moonlight Serenade" kapela ugruntowała swoją pozycję na muzycznej scenie. Po śmierci założyciela orkiestry – Glenna Millera, jego najbliższy przyjaciel – Tex Beneke, postanowił kontynuować działalność zespołu już pod nazwą The World Famous GLENN MILLER ORCHESTRA. Od tego momentu grupa nieprzerwanie występuje na całym świecie, dając blisko 300 koncertów rocznie. Więcej na temat Orkiestry Glenna Millera pisaliśmy TUTAJ

KONKURS

Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenie na środowy wieczór 03.12 na godzinę 19 do Centrum Kultury Katowice. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy naszym zdaniem najlepsze uzasadnienie. Zgłoszenia przyjmujemy do środy 03.12 do godziny 12 poprzez komentarz pod artykułem + wiadomość prywatna poprzez Wiadomosci24.pl. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony poprzez wiadomość prywatną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bo czekalem na to przez 58 lat mojego zycia, a kasy niestety brak...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.