Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2363 miejsce

KONCERT GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ Z ORKIESTRĄ TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI

PRZEBOJE ŚWIATOWEGO MUSICALU. KONCERT GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ Z ORKIESTRĄ TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI. Wystąpią: Grażyna Brodzińska, Janusz Kruciński, Marcin Jajkiewicz, orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod batutą Wojciecha Rodka.

KONCERT GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ Z ORKIESTRĄ TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI / Fot. Teatr Wielki w ŁodziKONCERT GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ Z ORKIESTRĄ TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI
22 lutego 2017, godz. 18:30
Teatr Wielki w Łodzi

Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu od Hello, Dolly! i My Fair Lady po Evitę, Upiora w operze, Nędzników i Koty.
W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana.
Koncert na scenie łódzkiej opery z towarzyszeniem orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi będzie z pewnością dużym wydarzeniem artystycznym, okazją do spotkania z dawno w Łodzi nieoglądaną Artystką i wokalistyką na najwyższym poziomie. A czy usłyszymy „Przetańczyć całą noc” i słynną „Arię ze śmiechem”? Warto się przekonać!

Bilety: 30-55 zł ulgowy / 50-70 zł normalny
do nabycia:
na stronie: www.operalodz.com/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.operalodz.com/ lub www.bilety24.pl
dzięki aplikacjom mobilnym do pobrania ze strony www.operalodz.com
w kasie Teatru - tel. 42 633 77 77.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.