Facebook Google+ Twitter

Koncert inauguracyjny Impresji Artystycznych już w niedzielę

W Ciechocinku trwają warsztaty XII Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej Impresje Artystyczne. W najbliższą niedzielę, 20 lipca odbędzie się koncert inauguracyjny festiwalu, który organizowany jest przez fundację Pro Omnibus.

Krzysztof Sałapa podczas niedzielnego koncertu przed inauguracyjnego w ciechocińskim kościele / Fot. Magdalena Wróbel"Impresje Artystyczne" to festiwal poprzedzony warsztatami wokalnymi dla młodych artystów.
Warsztaty prowadzone są przez: Agnieszkę Olszewską, Agnieszkę Brząkalik, Katarzynę Pisecką, Sławka Małeckiego oraz Ewa Lewandowska- ubiegłoroczną zdobywczynie Grand Prix XI Impresji.

W niedzielnym koncercie wystąpi 26 młodych, utalentowanych podopiecznych fundacji Pro Omnibus. Każdy z nich zaśpiewa wybraną przez siebie piosenkę. Koncert odbędzie się w przepięknej muszli w ciechocińskim parku zdrojowym. Piotr Salaber podczas prób. / Fot. Magdalena Wróbel

Warsztaty odbywają się codziennie od 10 lipca i potrwają do 28 lipca. W między czasie odbędzie się sześć koncertów młodych wokalistów, w tym jeden w Toruniu.

Patronat medialny nad festiwalem objął serwis www.wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.