Facebook Google+ Twitter

Koncert Killerpilze

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2007-08-23 09:20

"Zabójcze grzybki" na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce! Chłopaki z Niemiec przyjadą do nas promować swój album, "Invasion der Killerpilze". Stodoła,Warszawa ul. Batorego 10 (Śródmieście), Dziś godz. 20, wejście od 19.

 / Fot. naszemiasto.plKillerpilze – niemiecki zespół muzyczny grający pop punk. Powstał w roku 2003 w Dillingen, ale jego prawdziwa kariera zaczęła się w 2006 roku, kiedy to grupa wylansowała piosenkę "Richtig Scheiβe". Ich nazwa oznacza "zabójcze grzyby". Killerpilze tworzy czterech chłopaków: Jo, Mäx , Fabi i Schlagi . Jo i Mäx są autorami tekstów, a Fabi wymyśla tytuły piosenek. Chłopcy uwielbiają sport. Wielu krytyków niemieckich uważa, że Killerpilze powtórzy suksces innego niemieckiego zespołu Tokio Hotel. Jednak te dwa zespoły różnią się stylem muzycznym i zachowaniem. Tokio Hotel to mieszanka popu z rockiem, Killerpilze zaś tworzą pop punk / pop rock.
(źródło: http://www.wikipedia.pl)

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców.

Cena: 55.00 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.