Facebook Google+ Twitter

Koncert Kolęd Haliny Frąckowiak już 19 stycznia. Przyjdź do Dobrego Miejsca

Halina Frąckowiak wraz z kwartetem smyczkowym wystąpi już 19 stycznia w Dobrym Miejscu. Na warszawskich Bielanach usłyszymy największe przeboje i kolędy legendarnej artystki.Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na koncert.

koncert kolęd i przebojów Halina Frąckowiak 2014 / Fot. mateusz stolarskiHalina Frąckowiak w 2013 roku obchodziła 50 lecie działalności na scenie artystycznej. Na koncert złożą się piosenki z całego okresu pracy artystycznej, ale także kolędy, litanie i mniej znane piosenki. Piosenkarka należy do czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej - nagrała ponad 20 płyt i kaset, zagrała setki koncertów na festiwalach w Polsce i za granicą, otrzymała wiele nagród w tym - 8 na Festiwalu w Opolu. Za całokształt otrzymała nagrodę Złotą Płytę.

Bilet na koncert w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, Dewajtis 3, Warszawa lub na http://www.chrzescijanskiegranie.pl Koncert odbędzie się 19 stycznia o 17 w auli ks. Jerzego Popiełuszki w Dobrym Miejscu przy ul.Dewajtis 3, wejście B - I piętro.

Patronami medialnymi koncertu są:
Gość Niedzielny, Niedziela, Fronda, Idziemy, Radio Warszawa, Wnas.pl, Gazeta Polska Codziennie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.