Facebook Google+ Twitter

KONCERT KOLĘD w Teatrze Wielkim w Łodzi

Kolędy śpiewają bez wyjątku wszyscy – od najmłodszych do najstarszych. 20 grudnia o godz. 18:30 w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się koncert kolęd.

KONCERT KOLĘD w Teatrze Wielkim w Łodzi - 20 grudnia 2016, godz. 18:30 / Fot. Teatr Wielki w ŁodziWystąpią trzy znakomite chóry: Chór Teatru Wielkiego w Łodzi, Chór Dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi i funkcjonujący od początku tego sezonu Łódzki Chór Teatralny VERDIANA.

Jesteśmy z Państwem przez cały rok, będziemy także w ten szczególny czas, gdy wszystko schodzi na dalszy plan, a nasze myśli coraz bardziej kierują się ku świątecznej atmosferze refleksji, osobistej zadumie i specyficznemu nastrojowi jakże ciepłych, choć zimowych Świąt Bożego Narodzenia. A Boże Narodzenie – zwłaszcza w polskiej tradycji – to czas radości, rodzinnych spotkań i wspólnego kolędowania przy pierwszej gwiazdce i pachnącej choince. Jesteśmy przekonani, że także w tym roku, zechcą Państwo spędzić w Teatrze Wielkim w Łodzi wspaniały wieczór, w którym najbardziej znane i lubiane polskie kolędy, ale także te będące światowymi hitami muzycznymi zabrzmią w nowych odświętnych opracowaniach, zaskakujących aranżacjach i wykonaniach, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. A ponieważ kolędy śpiewają bez wyjątku wszyscy – od najmłodszych do najstarszych – także u nas nie będzie inaczej: Chór Teatru Wielkiego w Łodzi, Chór Dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi i od niedawna funkcjonujący w Teatrze Wielkim w Łodzi Łódzki Chór Teatralny VERDIANA udowodnią – mamy nadzieję z czynnym udziałem Państwa – że wspólne kolędowanie daje i radość i satysfakcję.

kierownictwo chóru: Dawid Jarząb
przygotowanie Chóru Dziecięcego: Maciej Salski

Bilety w cenie 10 zł
do nabycia na stronie: http://www.operalodz.com/ lub www.bilety24.pl
dzięki aplikacjom mobilnym do pobrania ze strony www.operalodz.com
w kasie Teatru - tel. 42 633 77 77.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.