Facebook Google+ Twitter

Koncert Krzysztofa Myszkowskiego w Lisiej Górze - Śmignie [Zdjęcia]

Po serii koncertów Starego Dobrego Małżeństwa, które miały miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury, na ziemi gdzie żył i tworzył Janek Rybowicz, tym razem przyszła kolej na koncert Krzysztofa Myszkowskiego lidera zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

1 z 46 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Tomasz Łakoma
fot. Tomasz Łakoma

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (45):

Sortuj komentarze:

zwykły lud
 • zwykły lud
 • 08.06.2012 01:00

Franka! nie pierdol! obrażasz gościnność! Zaproszenie było dla każdego! publiczne! Nie każdy pcha się do chlewa skoro przyszedł na koncert.
Do p. Tomasza: wiekie dzięki za foty!!! Do dyrektora GoK: ŚWIETNA ORGANIZACJA W SPRAWIE REZERWACJI BILETÓW I WOGÓLE. O reszcie - typu nagłośnienie, itd. nie warto się powtarzać. Wszystko jest lekcją. Następnym razem będzie lepiej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja gulasz też jadłem i proszę o koniec tematu z zapachami, bo następnym razem (o ile będzie) na scenie stanie gar gulaszu i wtedy będą co niektórzy zadowoleni, a najważniejszy był koncert i to że nie jest zapominany ktoś kto żył i tworzył na tej ziemi, a z racji tego że jego życie i twórczość była kontrowersyjna - to z małymi wyjątkami tam gdzie obowiązuje kod pocztowy 33-140 jest Janek Rybowicz zapomniany. Uważam że to co dzieje się na scenie GOK-u jest bardzo ważne - i tak niech pozostanie, a resztę pomińmy milczeniem , bo są to sprawy mało ważne.

W przeciwieństwie do Innych uznałem ten koncert, to wydarzenie muzyczne za coś ważnego i dlatego umieściłem te zdjęcia w internecie i dziękuję za zainteresowanie i wiele ciepłych i dobrych słów - poza tym portalem wypowiedzianych . KONIEC :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
zNiedowierzaniem
 • zNiedowierzaniem
 • 06.06.2012 18:55

I tak gulasz stal sie nr 1... A szkoda, bo koncert jako koncert byl niewatpliwie wydarzeniem. jesli nie duchowym to chociaz kulturalnym. Oby za rok, w ramach poczestunku, zaoferowano np bigos albo pierogi, mniej draznia podniebienia... No i mozna bedzie porozmawiac o samym koncercie, a nie otoczce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka
 • Fanka
 • 06.06.2012 12:26

Na temat gulaszu piszą Ci, którym ciekła ślinka a wiedzieli że na bankiet się nie dostaną. A dodam, że na bankiet mają ZASZCZYT wejść nieliczni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
'Wielbiciel' Tomasza
 • 'Wielbiciel' Tomasza
 • 06.06.2012 12:24

Następnym medalem dla Tomasza będzie żaba rozjechana kołem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
brzoza
 • brzoza
 • 05.06.2012 15:21

Czy ma ktoś filmik z koncertu solowego koncertu K. Myszkowskiego w Lisiej Górze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
syriusz
 • syriusz
 • 05.06.2012 11:41

Wszystkim Tym, którym przeszkadzał zapach gotującego się gulaszu proponuję zrezygnować z codziennego uskuteczniania procesu gnijnego niegodnego naczelnych, tym bardziej, że napisane jest: "nie samym chlebem żyje człowiek".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łajdak
 • Łajdak
 • 05.06.2012 10:11

A mi się też podobało :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman-Roman
 • Roman-Roman
 • 05.06.2012 00:40

Panie JK, to napisz pan stosowny art. pod własnym szyldem. Poczytamy i będziemy mieli jasność o co chodzi. A nie jątrz tam, gdzie nie miejsce na to. Co nas obchodzi jakaś pana gmina i wojenka w zaścianku? Zaglądamy tu na foty i tyle! Tylko psuje pan klimę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że Panowie - zniesmaczony i luki mają bliski związek z "Głosem Lisiej Góry". W mojej wypowiedzi podjąłem temat nieudolnej promocji gminy (sensu largo). Wiem o czym mówię i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż portal link ma charakter ogólnopolski (?)...a może globalny, jeśli popatrzymy przez pryzmat Internetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.