Facebook Google+ Twitter

Koncert laureatów "Idola" w Poznaniu już niedługo!

Niespełna tydzień pozostał do wspólnego koncertu laureatów "Idola". 15 listopada o godz. 19 zaśpiewają wraz z Kasią Rościńską (znaną m.in. z zespołu Kasi Wilk) i Agatą Królikowską, towarzysząc tak naprawdę Poznańskiej Orkiestrze Rozrywkowej

Logo / Fot. screen z www.podpretekstem.plImpreza odbędzie się w poznańskim klubie "Pod Preteksem" i, ze względu na wymiary pomieszczenia, będzie miała nieco kameralny charakter.

Bilety w cenie 40 zł można zakupić na bilety24.pl lub na miejscu w dniu koncertu w cenie 45 zł. Już w najbliższy wtorek fotorelacja z tego wydarzenia w Wiadomości24.pl!

***

Poznańska Orkiestra Rozrywkowa to zespół złożony z młodych, dynamicznych muzyków. Jej członkowie są bardzo zróżnicowani pod względem muzycznym, toteż cała grupa sprawdza się w praktycznie każdym repertuarze.

W najbliższy poniedziałek zagrają w towarzystwie gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Hania Stach szerszej publiczności dała poznać się w programie "Szansa na sukces", wygrywając odcinek z Edytą Górniak. Głównie znana jest jednak z finałowej "dziesiątki" 2. edycji muzycznego show "Idol", którego była faworytką. Idealnie sprawdziła się tam w piosenkach m.in. Whitney Houston, a cover "End of the road" grupy Boyz II Men, zaśpiewany na etapie klubowym, znalazł się na pierwszej płycie artystki (2004 r.). Występowała na deskach amfiteatru w Opolu i w Operze Leśnej w Sopocie ("Top Trendy"), plasując się na wysokich miejscach. Singlem "Regroup" wyśpiewała sobie 2. miejsce w polskich preselekcjach do Eurowizji 2007. Ukończyła Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Użyczyła głosu Gabrielli we wszystkich 3 częściach filmu "High School Musical". Wraz z Andrzejem Lampertem, a później Łukaszem Zagrobelnym, nagrała polskie wersje piosenek promujących film Disney'a.

Hania Stach - jedna z wokalistek towarzysząca orkiestrze. Zaśpiewa 4 piosenki / Fot. Kajetan BalcerSławek Uniatowski - podobnie jak Hania, laureat "Idola" (4. edycja). Urodził się w 1984 r. w Toruniu. W wieku szesnastu lat zauważył go perkusista Republiki, Sławomir Ciesielski, z którym Uniatowski grał w zespole "Kije". W 2005 r. zaśpiewał u boku Maryli Rodowicz - singiel "Będzie to, co musi być". Również, jak Hania Stach, startował w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji, ale w 2006 r. Zajął 5. miejsce. Od 2008 r. aktywny w autorskim "Uniatowski Project".

Kasia Rościńska udziela się we własnym zespole "K8". Znana ze współpracy z grupą "Key Touch" Wojtka Olszewskiego, "Wolny" Daniela Moszczyńskiego i z występów u boku Kasi Wilk. Niebawem ukaże się debiutancka płyta wokalistki.

Więcej na: www.podpretekstem.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.