Facebook Google+ Twitter

Koncert Magia Musicalu już w kwietniu! Przyjdź do Domu Kultury Świt

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-26 16:44

Zapraszamy serdecznie na koncert zatytułowany: "Magia Musicalu", podczas którego artyści polskich scen muzycznych Edyta Krzemień i Janusz Kruciński zaprezentują wybór największych przebojów musicalowych we własnych interpretacjach.

Oboje artyści są związani z nową polską inscenizacją musicalowego arcydzieła „Les Misérables”. W teatrze muzycznym „Roma” wcielają się w główne postaci dramatu - Fantine i Jean Valjean. Przy fortepianie Artur Jerzy Zieliński pianista, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny wielu spektakli; związany z warszawskimi scenami takimi jak „Teatr Syrena”, „Teatr Rampa”, „Teatr Polski”, „Teatr Kamienica”.

W programie usłyszą Państwo najbardziej znane i najmocniej łapiące za serce przeboje z tak wspaniałych spektakli muzycznych jak „Evita”, „Notre - Dame de Paris”, ,,Les Misérables”, „Piękna i Bestia”, „Taniec Wampirów”, „Miss Saigon”, czy „Upiór w operze”.

Garść historii, szczypta plotek, odrobina humoru dla smaku i w tak powściągliwym, acz gustownym sosie, dwadzieścia kompozycji, które od wielu lat, na całym świecie, zapadają głęboko w sercach miłośników teatru muzycznego i dobrej muzyki.

Zapraszamy Państwa na dziewięćdziesiąt minut antraktu pomiędzy kolejnymi scenami życia. Za sprawą pięknej muzycznej wycieczki możecie Państwo na chwilę zapomnieć o ciągłym zgiełku, nabrać sił i dobrej energii, lub najzwyczajniej posłuchać przebojowych melodii.

Termin: 11 kwietnia godz. 19:00

Cena biletu: 35 zł normalny. Bilety dostępne w kasie Domu Kultury Świt. Rezerwacje pod numerem telefonu 22 811 01 05.

Znajdź nas na Google+
(Piotr Woźniak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.