Facebook Google+ Twitter

Koncert Michał Rudaś Kameralnie już 18 października!

Wokalista Michał Rudaś już za kilka dni zagra koncert w Warszawie, Klub Po prostu Zachęta. Koncert będzie gratką dla wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę.

Już 18 października wielki koncert Michała Rudasia w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków. Warszawa, Klub Po Prostu Zachęta, godz. 20:00 Bilety ciągle do nabycia. / Fot. Fot. Tatiana Jachyra - zdjęcie nadesłane przez Michała Rudasia
Michał wystąpi w towarzystwie dwóch muzyków: Łukasza Chylińskiego, który zagra na gitarze akustycznej oraz Marcina Świderskiego, który grać będzie m.in na fortepianie.

Koncert ten ma udowodnić wszystkim fanom i sympatykom Michała Rudasia, że jego muzyka to nie tylko bogactwo indyjskich inspiracji, ale przede wszystkim piękne, melodyjne piosenki, które poruszają słuchaczy do głębi. Artysta zaprezentuje na koncercie najbardziej znane utwory z wszystkich swoich płyt. Każdy podczas koncertu powinien odnaleźć coś dla siebie.

Koncert odbędzie się 18 października o godz. 20:00 w Warszawie, we wspomnianym wyżej klubie, Po prostu Zachęta, Plac Małachowskiego 3. Bilety wstępu w cenie 20zł można cały czas rezerwować.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.