Facebook Google+ Twitter

Koncert Miuosha w Rudzie Śląskiej

22.12.12 r. odbył się koncert Miuosha promujący jego najnowszą płytę ''Prosto przed siebie''. Impreza wyszła z inicjatywy Silesia Music Group. Wydarzenie miało miejsce w kawiarni ''AS'' w dzielnicy Rudy Śląskiej - Halemba.

Od godziny 19 wpuszczano wszystkich fanów. Warunkiem uczestnictwa było ukończenie siedemnastu lat oraz posiadanie biletu, który można było nabyć u promotorów bądź w wyżej wymienionym lokalu. Przed występem gwiazdy wieczoru miało okazję zaprezentować się kilku rudzkich raperów. Pierwszy wystąpił duet KeluśRogal. Na swoim koncie mają między innymi tracki takie jak ''Piątek 13-nastego'' i '' Zbrodnie świata''. Sprawili, że większość ludzi, czekających na koncert, wstała z miejsc i pozwoliła rozgrzać się artystą ich kawałkami. Następnie wystąpił MACHUR&WDM. Chłopcy są znani między innymi z utworu i klipu ''Pytam gdzie?'' oraz ''Plantacja życiorysów''. Publika przyjęła ich wyjątkowo pozytywnie. Atmosfera robiła się coraz to gorętsza. Kolejną ekipą byli Ludi&Bystry, Ślimok. W swoim dorobku mają np. ''Nie patrz mi w oczy'' lub ''Mambo Italiano". Idealnie zgrywali się w spójną całość. Ludi bardzo dobrze radził sobie z freestylem, Bystry z beatboxem, a Ślimok w fast rapping. Pierwsi dwaj zaprezentowali swoje zdolności podczas awarii sprzętu. Zawiesił się laptop i pojawił problem z podkładem. Chłopcy, długo nie czekając, postanowili dać spontaniczny występ. Bystry beatboxował, a Ludi na szybko wymyślał słowa. Zyskali tym duży szacunek wśród obecnych.

Po nich wystąpili RSW Afera. Na ich liście znajdziemy między innymi ''Jestem zapalnikiem'', a także ''Czy jesteś gotowy''. Można rzec, że mieli wśród publiczności największą rzeszę fanów. Ostatnią Rudzką ekipą byli Ergo Rap. Do najlepszych ich kawałków warto zaliczyć ''Miasto pełne krzyku'' i ''Rady doceniaj''. Swoimi tekstami podgrzewali atmosferę przed głównym koncertem. W końcu o godzinie 23 na scenie pojawił się oczekiwany przez wszystkich Miuosh. Tłum przywitał go gromkimi brawami. Większość utworów publiczność śpiewała z artystą. Począwszy od ''Dowód'' (znajduje się jako pierwszy na płycie), skończywszy na ''Na zawsze''. Miłosz Borycki od samego początku potrafił swobodnie nawiązać kontakt z fanami. Teraz już każdemu było ciepło. Publiczność bujała się w rytm muzyki. Po każdym tracku nagradzano go brawami. W prezencie zaprezentował kilka starszych utworów, np. ''Dalej''. Przez cały koncert nawiązywał do naszego wspólnego śląskiego pochodzenia. W pewnym sensie wpajał publiczności, że nigdy nie mogą się wstydzić tego, w jakim województwie się urodzili. Wszyscy mieszkańcy czarnej ziemi powinni być z tego dumni i szanować nasz region. Jego miłość do Śląska widać między innymi w utworze ''Piąta strona świata''. Po koncercie była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z artystą. Na stronie Facebooka organizacji Silesia Music Group oraz wydarzenia na Facebooku MIUOSH - PROSTO PRZED SIEBIE - RUDA ŚLĄSKA(HALEMBA) można zobaczyć video relacje z imprezy. Artysta jak zwykle pokazał klasę i profesjonalizm, a Rudzianie mogli wypromować się wśród swoich. Należą się też podziękowania dla organizatorów za sam pomysł koncertu i doprowadzenie go do skutku. Czekamy na więcej tego typu imprez.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.