Facebook Google+ Twitter

Koncert na Wembley Arena - bilety rozdane

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-03 19:05

12 tysięcy biletów na niedzielny koncert polskich artystów w legendarnej londyńskiej Wembley Arena zostało już rozdanych.

Koncert został zorganizowany, między innymi z udziałem Programu 2 TVP, głównie z myślą o mieszkającej na Wyspach Polonii.

- Na dwóch scenach, od 12 do 22, wystąpi kilkunastu najpopularniejszych polskich artystów muzyki rozrywkowej, a całość będzie relacjonowana i w części transmitowana przez Program 2 TVP i Telewizję Polonia - mówi współorganizator festiwalu Stanisław Trzciński.

Na głównej scenie zagrają między innymi Bajm, Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Wilki, Bracia i Natalia Kukulska. Koncert poprowadzą Monika Richardson i Tomasz Kammel. Gośćmi specjalnymi na scenie będą Kayah, Rafał Bryndal oraz Jan Tomaszewski.

- Przed Wembley Arena stanie także druga scena, na której zaprezentują się młodzi polscy wykonawcy, głównie ci, którzy rozpoczynają karierę w Wielkiej Brytanii - mówi Stanisław Trzciński.

Festiwalowi towarzyszy kampania promocyjna. W Wielkiej Brytanii informacje o koncercie można znaleźć na stacjach metra, autobusach, a także w prasie brytyjskiej oraz polonijnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.