Facebook Google+ Twitter

Koncert Nowatora. Nadzieja w rytmie hip hop

Koncert gwiazdy hip hop Nowatora tym razem nie tylko będzie bawił, ale i uczył. Artyście na scenie towarzyszyć będą niepełnosprawni wokaliści - podopieczni Fundacji "Nuta Nadziei". Usłyszeć będzie można zarówno kolędy, jak i najnowsze hity artysty.

NOWATOR / Fot. GELON.OPOCZNO.NET18 grudnia br., w gimnazjum w Smętowie Granicznym, odbędzie się koncert kolęd "Białe Święta", na którym wystąpią: gwiazda hip hop Nowator oraz niepełnosprawni wokaliści. Nowator, oprócz występu w duetach z podopiecznymi fundacji, zaprezentuje zarówno tradycyjne kolędy jak i najnowsze hity, nie tylko w klimacie świątecznym.

Występując w duecie z osobą niepełnosprawną, artysta będzie promował postawę otwartości i tolerancji. - Bardzo ważne jest by tę postawę promować wśród młodego pokolenia - mówi Nowator (Paweł Lipski).

Koncert jest przedsięwzięciem otwartym, skierowanym do młodzieży z terenu gminy Smętowo Graniczne.

Organizatorem koncertu jest Fundacja "Nuta Nadziei", która zajmuje się promocją osób niepełnoprawnych uzdolnionych muzycznie. Artyści polskiej sceny muzycznej w duecie
z niepełnosprawnymi wokalistami to przewodnia formuła projektów organizowanych przez fundację.

- Muzyka to skuteczne narzędzie integracji oraz poszanowania dla inności - mówi prezes Fundacji Zofia Kirszenstein. Do największych przedsięwzięć fundacji należą festiwale "Razem do gwiazd", z których cztery edycje emitowane były przez telewizję publiczną ( www.fnn.pl).

- Staramy się aby wiele projektów realizować w mniejszych miejscowościach wyalienowanych
z wydarzeń kulturalnych, ponieważ nasze przedsięwzięcia skutecznie łączą widowiska artystyczne z ważnym przesłaniem społecznym - mówi prezes Fundacji.

"Białe Święta" to projekt, dzięki któremu młodzież nie tylko będzie miała okazję do niecodziennego spotkania ze swoim idolem, ale także do bezcennej lekcji tolerancji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.