Facebook Google+ Twitter

Koncert O.S.T.R. podczas rybnickiej majówki

“Maj, bzy, Rybnik i Ty” to pięciodniowy cykl imprez i koncertów organizowanych przez miasto Rybnik w ramach II edycji majówki. 3 dzień zakończył się występem rapera Adama Ostrowskiego, znanego bardziej jako O.S.T.R.

 / Fot. rybnik.ueKoncert rozpoczął się punktualnie o godzinie 20:30. Do tego czasu na rybnickim rynku zgromadziło się już wielu fanów, jak również osób, które chciały miło spędzić ten majowy wieczór. Występ artysty zaczął się dość nietypowo. Raper podzielił się ze zgromadzonym tłumem swoimi osobistymi przeżyciami.

W 2015 roku przeszedł operację rekonstrukcji płuca, po tym jak lekarze wycięli mu guzy, które się na nim pojawiły. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie i Adam Ostrowski powrócił do zdrowia jak również do tworzenia i koncertowania. W swoich utworach dzieli się przemyśleniami i historiami z własnego życia. Możliwe, że właśnie dzięki swojej autentyczności i poruszaniu nawet przykrych i ciężkich problemów zyskał sobie tak wielu fanów.

Podczas rybnickiego koncertu Ostry, włożył dużo energii w to, żeby jego występ był na długo zapamiętany. Trwał prawie półtorej godziny, podczas której pojawiły się refleksje, jak również historie artysty o jego rodzinie. Publiczność bawiła się także do bardziej energicznych kawałków. Po zakończeniu raper jeszcze dwa razy wychodził na scenę, zachęcany przez tłumy widzów. Podczas jednego z dodatkowych występów O.S.T.R. zachwycił zebranych freestyle'owym popisem. Adam Ostrowski przez czas trwania koncertu dał się poznać jako bardzo pozytywny człowiek. Widać, że cieszy się tym co robi, a publiczność, która razem z nim wykonywała utwory dodawała mu energii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.