Facebook Google+ Twitter

Koncert Petera Doherty w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-06 13:39

Koncert odbędzie się 7 kwietnia w Sali Kongresowej w Warszawie. Wydarzenie to będzie specjalnym, solowym występem artysty, w którym zaprezentuje on m.in. utwory ze znakomitej zeszłorocznej płyty "Grace / Wastelands".

 / Fot. Materiały promocyjneCeny biletów na jedyny koncert Petera Doherty w Polsce prezentują się następująco: 109, 139, 199, 239, 259 oraz 279 zł. Bilety już dziś będzie można nabyć za pośrednictwem sklepów internetowych: ticketonline.pl, ticketpro.pl i eventim.pl oraz w bezpośrednich punktach sprzedaży (Empik, Saturn, Media Markt, kasy Eventimu).

Peter Dohety
Data: 7 kwietnia
Miejsce: Sala Kongresowa PKiN
Adres: pl. Defilad 1, Warszawa
newmusicart.pl

Peter Doherty

Ten pupilek mediów, przez wielu krytyków uważany za najwybitniejszego kompozytora młodego pokolenia, w marcu 2009 wydał swój pierwszy solowy album. "Grace / Wasteland" jest wspaniałą, intymną wycieczką po świecie Petera wydającą się być również ukoronowaniem jego 30-letniego już życia.

Piękne, poetyckie, personalne teksty obnażają marzenia, dzieciństwo i przemyślenia jednego z najbardziej intrygujących artystów ostatniej dekady. Fakt, że podpisuje ją jedynie swoim nazwiskiem i wyprzedaje solowe występy jest również brzemienny, bowiem oznacza pokonanie własnych demonów i spektakularny powrót do największej formy.

“Gdy byłem na odwyku, nieustannie powtarzano mi, że mam problem z poczuciem własnej wartości. No i dałem sobie z tym radę, nie zdając sobie nawet z tego sprawy” - konkluduje sam Doherty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.