Facebook Google+ Twitter

Koncert Piotra Bukartyka w Olsztynie

23 października o godzinie 18 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie przy ul. Parkowej 1, odbędzie się koncert Piotra Bukartyka.

www.bukartyk.com / Fot. Materiały promocyjnePiotr Bukartyk to nietuzinkowa postać: debiutował na początku lat 80-tych, biorąc udział w turniejach poezji śpiewanej. Od tamtej pory występował z recitalami autorskimi – zarówno solo, jak i z zespołem SEKCJA. Wygrał niemal wszystkie przeglądy, kabaretony i festiwale; był Laureatem Złotej Dziesiątki OMPP Wrocław '84 czy olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję"; zdobył OPPA'83 i wiele innych nagród. Piotr Bukartyk istnieje również w szeroko pojętym showbiznesie – to konferansjer, autor i gospodarz telewizyjny (cykl "Powrót bardów" dla TVP1), artysta kabaretowy (w latach dziewięćdziesiątych współpracownik kabaretu Pod Egidą), aktor teatru Rampa (sztuka Jeździec burzy). To głos radia - od lipca 2007 prowadzi audycję „Ładne kwiatki” (Program III Polskiego Radia), a w każdy piątkowy poranek jest gościem Wojciecha Manna w jego „trójkowej” audycji, gdzie śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony.

Bukartyk to przede wszystkim dobra piosenka: mistrzostwo słowa i muzyka przez wielkie Em, to celna riposta, niezwykła wrażliwość i imponująca spostrzegawczość. Szkoda tylko, że Piotr Bukartyk - współczesny bard, wybitny artysta i niezwykła osobowością sceniczna, nie „zdystansuje Britney Spears i nie wstrzeli się na czubki list przebojów – z nieznanych przyczyn bowiem większość ludzi preferuje drobne blondynki, a nie łysych facetów”.(za http://www.bukartyk.com)

************************
Bilety na koncert w cenie 35 zł do nabycia w kasie CeiIK, ul.Parkowa 1

Rezerwacje biletów koncertowo@ceik.eu

Więcej informacji na www.ceik.pl lub pod nr tel. 089 513 17 30 lub 089 513 17 48

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.