Facebook Google+ Twitter

Koncert "Po burzy" na warszawskiej Białołęce

Aktor Sean Palmer, wspólnie ze Swoim Chórem eksperymentalnym Gre Badanie zaprezentuje 28 listopada o godz. 19.00 w Białołęckim Ośrodku Kultury muzyczny spektakl oparty na motywach „Burzy” Szekspira.

 / Fot. plakatSean Palmer to człowiek orkiestra. Był wokalistą kolektywu Niewinni Czarodzieje. Jako beatboxer współpracował, m. in. z Tomaszem Stańko i Miką Urbaniak. Na scenie teatralnej występuje w spektaklach Michała Zadary.

Prowadzi także zespół POLIN w Muzeum Historii Żydów Polskich. Całkiem niedawno można było go oglądać w wystawianej w BOKu słynnej „Awanturze warszawskiej” Michała Zadary. Na co dzień Gre Badanie współpracuje z Muzeum Woli oraz Centrum Nauki Kopernik.

Tym razem pokaże się w całkiem innej odsłonie. Jako dyrygent i reżyser Chóru Eksperymentalnego Gre Badanie zaprezentuje muzyczny spektakl oparty na motywach „Burzy” Szekspira.

W czasie wydarzenia widzowie wspólnie z muzykami przemieszczać się będą po różnych miejscach. Na trasie znajdzie się siedem punktów, m.in. zaplecze sceny teatralnej, loża, ale i parking podziemny budynku. Każdy z przystanków oznacza inną muzyczną historię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.