Facebook Google+ Twitter

Koncert premierowy płyty "Sounds from Heaven"

26 października o godz. 19, w kościele Chrześcijan Baptystów w Warszawie zabrzmiały porywające dźwięki muzyki gospel, Powodem tego bożego zamieszania była premiera długo oczekiwanej płyty "Sounds from Heaven" Salomona Chinedum Ukaegbu.

na zdjęciu Chinedum Ukaegbu. / Fot. Robert PierczykPo raz drugi w tym roku w budynek Kościoła Chrześcijan Baptystów w Warszawie gościł w swoich progach artystów.

W czerwcu br na "scenie" gościła zagrała pełen poezji koncert Sally Klein O'Connor a dzisiaj, premierowy koncert zagrał Chinedum Salomon Ukaegbu wraz z "International Gospel Choir" (Polska, Nigeria, Ghana, USA, Kuba).

Chór 1 Kościoła Chrześcijan Baptystów w Warszawie / Fot. Robert PierczykKoncert rozpoczął się od występu chóru gospodarzy po czym scenę opanował międzynarodowy skład wraz z gwiazdą wieczoru. Artysta wraz z zespołem zaprezentował utwory z swojej premierowej płyty "Sounds from Heaven". Pełen radości i tryskający pozytywną energią koncert podziwiała licznie zgromadzona warszawska publiczność, która wtórowała zespołowi klaszcząc rytmicznie w dłonie. Obok skaczącej radośnie młodzieży można było zauważyć wiele osób starszego pokolenia, które w niczym nie ustępowały młodszym słuchaczom.

na zdjęciu Chinedum Ukaegbu. / Fot. Robert PierczykMuzyka Salomona zdecydowanie łączy pokolenia i stwarza pełen ciepła i nadziei nastrój. Oklaskom dla artysty nie było końca a atmosfera koncertu zaraziła radością i jednocześnie wypełniła słuchacza pokojem. Na twarzach widzów opuszczających budynek zboru malował uśmiech.

Pragnę wierzyć, że nie był to ostatni koncert w tym miejscu oraz że narodzi się nowa warszawska tradycja koncertowa imprez bez przemocy, wulgaryzmów, alkoholu ale za to z pełnym wartości przesłaniem.

Robert Pierczyk

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.