Facebook Google+ Twitter

Koncert Prince'a we Wrocławiu niepewny? Otoczenie artysty o nim nie wie?

Informacja o czerwcowym koncercie przekazana przez prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza, może okazać się nieprawdą. Jak podaje strona drfunkenberry.com, do tej pory nic nie zostało ustalone z artystą.

 / Fot. Fot. Nicolas Genin, creative commons 2.0Podczas wtorkowej konferencji prezydent Wrocławia ogłosił, że na nowo wybudowanym Stadionie Miejskim wystąpi amerykańska gwiazda: Prince.

Informację tę dementuje strona drfunkenberry.com, powołując się na kontakt z otoczeniem artysty. Według informacji zawartych na stronie żadne daty nadchodzących koncertów nie zostały jeszcze ustalone.

Koncert Prince'a miałby się odbyć 29 lub 30 czerwca, czyli jeszcze w czasie trwania Euro 2012, ale już po rozegraniu wszystkich zaplanowanych we Wrocławiu meczów.

Artysta występuje już od ponad 30 lat. W tym czasie wydał przeszło 40 albumów, zdobył 7 nagród Grammy i Oscara za ścieżkę dźwiękową do filmu „Purple Rain”. W Polsce występował jak do tej pory jednokrotnie - w zeszłym roku był jedną z głównych gwiazd Heineken Open'er Festival.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.