Facebook Google+ Twitter

Koncert Radikal Kolor oraz Purple Haze - przyjdź, posłuchaj

26 marca, czyli już jutro, odbędzie się długo wyczekiwany przez fanów obu zespołów koncert, na którym kapele zaprezentują pokaźną ilość nowego materiału. Przyjdź i zobacz na własne oczy, że mocne brzmienie nie umarło!

Koncert już w czwartek! / Fot. organizatorMyślicie, że ciężkie brzmienia, jakie gracie, przyjmą się wśród polskich słuchaczy?
Maciej Kowalski: "Spróbuj się domyślić gdzie to mam, gdzie, no gdzie?..." [śmiech] Ważne, że "The power of the riff compells me!", jak to wykrzykuje Jimi Bower z Downa, w jednej z ich piosenek.
Justyn Małodobry: Czy się przyjmie? Już się przyjęła! W Polsce jest przecież rzesza fanów ciężkiego brzmienia, na każde większe metalowe przedsięwzięcia sprzedawane są komplety biletów. Mamy do tego wspaniałe zespoły takie, jak Acid Drinkers, Decapitated, Vader, Behemoth, które przecież bez fanów nie odniosłyby żadnego sukcesu.

Pierwszą część rozmowy z Radikal Kolor przeczytasz tutaj, a cały wywiad zrealizowany w ramach MKSM z Purple Haze dostępny jest w tym miejscu.

Informacje dotyczące koncertu:
Pub Vinyl
Ul. Batorego 1, Kraków
26 marca
Start 19
Wstęp 5 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.