Facebook Google+ Twitter

Koncert Sound Cool Tour w Płocku

1 września, podczas koncertu na plaży w Płocku zagrają znane zespoły polskie i zagraniczne. Wystąpią: Chrząszcze, London Beat, Uniting Nations, Dezire. Podczas koncertu zaprezentują się też finalistki II Edycji Wyborów Studenckiej Miss Polski.

Godzina 19.00 - Rozpoczęcie imprezy oraz występ zespołu Chrząszcze
Chrząszcze to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów w Polsce grających muzykę lat sześćdziesiątych, m.in. The Beatles, The Shadows, Czerwonych Gitar. Zespół występuje w niezmienionym składzie od 1997 roku i ma za sobą ponad 600 koncertów w Polsce, Niemczech i Austrii. Głównym atutem grupy jest charyzmatyczny wokalista o niebanalnej barwie głosu, przez ponad pięć lat występujący w klubach muzycznych Nowego Jorku, Chicago oraz Las Vegas...

Godzina 20.30 - studenckie miss
W przerwie występu zespołu Chrząszcze zaprezentują się Finalistki II Edycji Wyborów Studenckiej Miss Polski. Konkurs miss odbędzie się 9 września na płockiej starówce.

Godzina 22.30 - Londonbeat
Zespół Londonbeat powstał w 1987 roku oraz składał się z doświadczonych artystów. W skład zespołu weszło trzech Amerykanów i jeden Brytyjczyk. Głównym wokalistą zespołu został Jimmy Chambers. Pierwszy singiel Londonbeat ukazał się w roku 1988 i był to 9 a.m. (a comfort zone). Na angielskiej liście przebojów trafił do pierwszej dwudziestki. To była jednak dopiero przygrywka do sukcesu. Grupa Londonbeat największe triumfy święciła we w latach dziewięćdziesiątych, kiedy wylansowała wiele przebojów, utrzymanych w klimacie R&B i dance.

Godzina 23.45 - United Nations
United Nations to zespół powstały na początku 2005 roku w Wielkiej Brytanii. Składa się z dwóch wykonawców - byłego policjanta (Paul Keenan), i byłego złodzieja (Daz Sampson). Największe ich przeboje to "You and Me", "Ai No Corrida" z Laurą More i "One World".

Godzina 0.50 - Dezire
Zespół Dezire, wydając w 2001 roku swój pierwszy album pt. "Gryź", jako pierwszy pojawił się na polskiej scenie muzycznej w klimatach soul/r'n'b. Od tego czasu przeszli wiele zmian i odnotowali dużo sukcesów. Ostateczny skład zespołu okrzepł w 2005 roku. Obecnie Dezire to szóstka młodych ludzi. Mai i Ani towarzyszą Bartek (klawisze), Kosa (gitara), Burza (bas) oraz Hubert (perkusja). Dezire został w nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii r'n'b i Hip Hop, oraz otrzymał nominację do tegorocznego festiwalu Opole.

To nie koniec...
To nie koniec imprez kulturalnych w Płocku w tym sezonie. Odbędzie się tu jeszcze kilka bardzo dużych koncertów, które będę sukcesywnie zapowiadał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zapraszam do Kutna hih

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.