Facebook Google+ Twitter

Koncert specjalny pamięci Grzegorza Ciechowskiego już 17 grudnia!

Zbliżająca się kolejna edycja koncertu upamiętniającego lidera Republiki, wypada w 10. rocznicę śmierci artysty. Organizatorzy zapewniają, iż w tym roku koncert będzie szczególnym wydarzeniem.

Artyści jacy pojawią się sobotniego wieczoru na scenie, są jak zwykle niespodzianką. Jedyną osobą, której możemy spodziewać się na pewno, to Julia Marcell, która w tym roku okazała się laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Młoda piosenkarka i kompozytorka, już drugi raz w tym roku zajrzy do grodu Kopernika. Parę tygodni temu gościła w Toruniu w ramach festiwalu Forte Piano, dając koncert promujący płytę ''June''.

Poza koncertem w toruńskiej Od Nowie, odbędzie się także debata pt. 'Republika Marzeń, na której specjalnymi gośćmi będą Leszek Biolik, Zbigniew Krzywański i Jerzy Tolak. Dyskusję poprowadzi prof. Marek Jeziński (Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika).

Koncert specjalny pamięci Grzegorza Ciechowskiego odbędzie się 17 grudnia w Od Nowie o godz. 19. Bilety, jak informuje klub, wciąż można nabyć w samej Od Nowie.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.