Facebook Google+ Twitter

Koncert symfoniczny z muzyką z "Piratów z Karaibów" już w październiku

W niedzielę, 9 października szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli "Piratów z Karaibów". W Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się koncert symfoniczny ze ścieżką dźwiękową z filmu.

 / Fot. Materiały prasoweJesteś wielbicielem "Piratów z Karaibów"? Ten koncert jest dla ciebie! Już 9 października w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się koncert symfoniczny ze ścieżką dźwiękową z trzech części, niezwykle popularnej serii o piratach: "Klątwy Czarnej Perły", "Skrzyni umarlaka" i "Na krańcach świata".

Fani muzyki Hansa Zimmera i Badelta przeżyją niesamowite chwile. To pierwszy taki koncert w Warszawie. Ścieżka dźwiękowa z filmów ma magiczną moc przenoszenia jej słuchaczy w piracki świat. Dzięki temu uczestnicy koncertu będą mogli przeżyć jeszcze raz przygody swoich ulubionych bohaterów: kapitana Jacka Sparrowa, Willa Turnera i Elisabeth Swann nie oglądając filmu!

Wykonawcami koncertu będą Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus oraz Chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Muzycy wystąpią pod batutą Tadeusza Karolaka.

Organizatorzy planują także kolejne Koncerty Muzyki Filmowej, które przedstawią utwory najlepszych współczesnych kompozytorów.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.