Facebook Google+ Twitter

Koncert w Puławach. Przeczytaj relację

W piątkowy wieczór w puławskim klubie Smok zaprezentowali się wiodący artyści kultury hip-hop.

 / Fot. Robert SzczepaniakJuż od godziny 20 Puławska, ale i nie tylko młodzież zaczęła nacierać pod słynne wejście klubu muzycznego Smok. Po około półtorej godziny rozpoczęli koncert rezydenci, gospodarze całego przedsięwzięcia- Kocioł Studio, TGR. Każda kolejna minuta dobrze nawiniętego pod beat słowa dawała odczuć przyjacielską atmosferę imprezy. Zaś słowa "Get money, f*ck bit**es" stały się jednym ze sloganów wczorajszego wieczoru

 / Fot. Robert SzczepaniakPo krótkiej przerwie na scenie pojawił się Lasio Companija, który reprezentuje Dębliński styl. Companija pochodzi z wytwórni Stojedenaście. Podczas występu młodzi fani rapu nawijali na równi z Companiją teksty jego kawałków. Utwór "Poznałem, widziałem, przeżyłem" wywołał lawinę wspomnień i sentymentów u niejednego uczestnika imprezy. Ponadto wiele osób właśnie z inicjatywy Lasia miało na sobie wlepy "Zarażamy Radością"- Więcej o akcji TUTAJ.

 / Fot. Robert SzczepaniakLubelska ekipa SHIZ ANTIDOTUM podbiła serca mieszkańców Puław już od pierwszego kawałka! "Do fury" i charakterystyczna odpowiedź tłumu "elooo" dała idealny znak o tym, że puławska młodzież dopisała co do frekwencji. W piątkowy wieczór w Smoku zebrało się około 250 fanów kultury hip- hop, muzyki rap.

 / Fot. Robert SzczepaniakChwilę po północy na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru- Słoń, Mikser oraz Dj Soina. Koncert z udziałem ekipy z Poznania był wisienką na torcie całego wydarzenia. "Tacy Sami", czy "Szczerze" z płyty Demonologia zachęciły tłumy do wznoszenia łap w górę.

Po koncercie fani Słonia i jego ekipy spotkali się z artystą na wspólne zdjęcie, autograf, przybicie piątki. Podczas imprezy według relacji organizatorów nie doszło do żadnych incydentów.

A już dzisiaj, 8 lutego w Lubelskim klubie Graffiti zagra ponownie powyższa ekipa! Więcej na temat wydarzenia TUTAJ

 / Fot. Robert Szczepaniak / Fot. Robert Szczepaniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.