Facebook Google+ Twitter

Koncert walentynkowy Marcina Stycznia i Ernesta Brylla

12 lutego (w czwartek) o godzinie 19, zapraszamy na koncert "Trzeba mnie kochać" Marcina Stycznia z zespołem. W koncercie gościnnie wystąpi Ernest Bryll, który zaprezentuje wiersze ze zbioru erotyków "Wiośnin".

Marcin Styczeń i Ernest Bryll / Fot. Fot. Agnieszka RządNiełatwo zdobyć ukochaną Walentynkę, czasami trzeba posunąć się do radykalnych działań. Taką postawę zaprezentował w jednym z wierszy legendarny Wojciech Bellon z Wolnej Grupy Bukowina. Jego słowa stały się mottem koncertu walentynkowego w wykonaniu Marcina Stycznia - pieśniarza, autora tekstów, kompozytora i dziennikarza.

„Tę księżniczkę, co nie umie kochać. Wrzucimy w staw ze słodką wodą. Tam się nauczy, pijąc słodką wodę. Że trzeba mnie kochać. Trzeba mnie miłować”. Posłuchaj

W programie, oprócz tytułowego utworu, pojawią się piosenki o miłości, tej szczęśliwej i nieszczęśliwej, spełnionej i niespełnionej, naszej ludzkiej niedoskonałej i tej absolutnej. Wszystko to z humorystycznym komentarzem i z doskonałym akompaniamentem wybitnych muzyków, którzy na co dzień współpracują z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Tomasz Rżad (gitara), Łukasz Dmochewicz (perkusja), Michał Przybyła (gitara basowa), Marcin Kuczewski (instrumenty klawiszowe).

Zapraszamy! 12 lutego godz. 19 - Warszawa, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów, ul. Radosna 11.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.