Facebook Google+ Twitter

Koncert "Wielcy i Mali Twórcy dla Małych i Wielkich Serc" w Fabryce Trzciny

30 września 2012 roku od godziny 17.00 w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w ramach inicjatywy Wielcy i Mali Twórcy dla Małych i Wielkich Serc odbędzie się koncert charytatywny na rzecz warszawskiego Szpitala dla Dzieci

Pomagamy Dzieciom / Fot. arch. MENU GROUP30 września 2012 roku od godziny 17.00 w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w ramach inicjatywy Wielcy i Mali Twórcy dla Małych i Wielkich Serc odbędzie się koncert charytatywny na rzecz warszawskiego Szpitala dla Dzieci przy ulicy Kopernika.

Plakat Promujący Wielką Akcję - Wielcy i Mali Twórcy dla Małych i Wielkich Serc. / Fot. materiały MENU GROUPW celu zebrania środków finansowych na serwis, konserwację i naprawę aparatury medycznej podczas koncertu wystąpią znani już na polskiej scenie muzycznej artyści. Występy Roberta Gawlińskiego z zespołem, Gaby Kulki i Mai Kleszcz z zespołu IncarNations zostaną poprzedzone popisami studentów Sprzęt Medyczny, który został przekazany dla Szpitala Dziecięcego w Warszawie od Jerzego Owsiaka - Szpital potrzebuje pieniędzy aby m.in. ten sprzęt mógł być w pełni używany / Fot. arch. MENU GROUPUniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina. Odbędzie się również licytacja przedmiotów, między innymi czekoladowej repliki Pucharu Euro 2012. W ramach koncertu nie zabraknie dodatkowych atrakcji: pokazów slajdów, tańca, mody.

Serdecznie Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca - Bądźcie tam z nami

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.