Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12671 miejsce

Koncert "Zaczarowane miasto" w Grudziądzu

"Wspomnienia z pleneru" - tym znanym tytułem utworu można by nazwać relację z plenerowego koncertu, który odbył się 10 września w Grudziądzu, gdzie na scenie wystąpił Sławomir Łosowski ze swoim zespołem.

Błonia Nadwiślańskie w Grudziądzu. / Fot. Rafał Dębicki

Gra i trąbi zespół KombiTen slogan od ponad 30 lat kojarzony jest z zespołem, którego początki sięgają 1976 roku. W legendarnym składzie formacja dotrwała do 1992 roku, kiedy to nastąpił jej rozpad. Dorobek tamtego okresu działalności jest znany do dziś - są to takie przeboje jak: "Przytul mnie", "Wspomnienia z pleneru", "Hotel Twoich snów", "Black and White", "Nasze rendez-vous", "Kochać cię - za późno", czy choćby nieśmiertelny "Słodkiego miłego życia".

 / Fot. w24Jak wiemy, od 2003 roku dawne hity w nowej aranżacji prezentuje zespół "Kombii" . Do dziś utwory z repertuaru Kombi, wraz ze swoją formacją, z powodzeniem wykonuje również Sławomir Łosowski."Zaczarowane miasto" - Błonia Nadwiślańskie - Grudziądz. / Fot. Rafał Dębicki

W sobotę 10 września na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziądzu odbyło się koncertowe widowisko światło i dźwięk "Zaczarowane miasto" - autorskiego projektu mistrza elektronicznych brzmień Sławomira Łasowskiego, który wraz z muzykami swojego zespołu, wokalistą Zbigniewem Filem i Tomaszem Łosowskim za perkusją, zaprezentował 120-minutowy koncert w scenerii murów zabytkowej zabudowy miasta Grudziądza.

"Zaczarowane miasto" - Błonia Nadwiślańskie - Grudziądz. / Fot. Rafał DębickiW programie koncertu oprócz najnowszych kompozycji Sławomira Łosowskiego jak np. "Nowe Narodziny", "Biała Perła-mój żaglowiec" , "Zaczarowane Miasto" , "Pekin" nie mogło zbraknąć nieśmiertelnych przebojów jakie stworzył będąc członkiem i założycielem legendarnej formacji Kombi. Na fantastyczną atmosferę nadwiślańskiego koncertu złożyły się elektroniczne brzmienia znakomitego warsztatu tego instrumentalisty i kompozytora oraz niesamowita oprawa scenicznych eventów świetlnych (techniki laserowej, ognia i pirotechniki). Koncertowi, który odbył się przy okazji II Pomorskiej Gali Światła i Energii, dopisały warunki atmosferyczne, a klimat wspaniałego widowiska dopełniała kolorowa iluminacja, oświetlająca mury zabytkowego Grudziądza.

Zobacz galerię na następnej stronie ->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Sławomir Łosowski, Zbigniew Fil, Tomasz Łosowski
" ZACZAROWANE MIASTO " Grudziądz 10.09.2011
120 minut koncertu na 120 zdjęciach :
- www.facebook.com/media/set/?set=a.246028352107527.55618.100001010919990&type=3

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo interesująca relacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anne
  • Anne
  • 26.10.2011 21:10

Niestety nie byłam, czego żałuje do dnia dzisiejszego, widziałam zdjecia, słyszałam relacje, miejmy nadzieję, ze kolejnej okazji nie przegapie! :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ela Tarpno
  • Ela Tarpno
  • 26.10.2011 02:59

Było superasto a zajawki typu Kombi czy Kombii pisane przez dwa "ii" mnie nie obchodzą. Wiara bawiła dobrze, a ja miałam do wyboru, piwnice nieodległego "Przystanku" albo plener. Wyboru nie żałuję, kolorowy zawrót głowy - Słodkiego miłego życia :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman
  • Roman
  • 21.10.2011 13:50

Miałem pod opieką moich biznesowych gości z Francji. Koncert zrobił na nas wszystkich niesamowite wrażenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.