Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6845 miejsce

Koncert zespołu "Bardzo Bardzo" już 14 grudnia w Rakowcu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-12 17:31

Wszystkich miłośników niebanalnych dźwięków zapraszamy na trzeci koncert w ramach projektu "Underground Avenue". Mamy dla Was wyjątkowo smaczny kąsek. Na scenie Domu Kultury Rakowiec wystąpi polsko-amerykańska grupa "Bardzo Bardzo".

Styl ich muzyki nie tylko ulega wyraźnie wpływowi rocka amerykańskiego, ale jest ozdobiony urzekającymi melodiami stworzonymi przez polską połowę grupy. Ich muzyka to fuzja psychodelicznego rocka, jazz’u, funk i soul. Kwartet ma na celu stworzenie rytmicznego ataku na słuchacza, a w tym samym czasie przeładowanie jego zmysłów akustycznym pięknem.

Koncerty z cyklu Underground Avenue KIERUJEMY do młodych, ambitnych twórców, nieznanych jeszcze szerszej publiczności. Zapraszamy wykonawców, których dokonania nie kwalifikują się do ogólnie pojętego "trendu" i wnoszą odrobinę świeżości oraz innego spojrzenia na muzykę!

Skład zespołu BARDZO BARDZO:

Asia Czarkowska – wokal. Absolwentka wydziału piosenki Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, m. in. festiwalu Niemen Non Stop i Soundtrack.

Glenn Guay – gitara. Absolwent Berklee College of Music w Bostonie w stanie Massachusetts. Swoją karierę muzyczną zaczął w Polsce jako gitarzysta zespołu Motema Africa. Ze wspomnianym zespołem odbył tournee i nagrał płytę. Komponował muzykę do musicalu No Bar dla Teatru Słowackiego w Krakowie. Zdobył nagrodę za aranżację muzyczną piosenek Marka Grechuty na Festiwalu Piosenki Zaczarowanej jego imienia w Krakowie. Uczestnik licznych programów radiowych i telewizyjnych.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.