Facebook Google+ Twitter

Koncert zespołu Cisza Jak Ta w Domu Kultury Świt

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-04-06 12:47

26 kwietnia 2013 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowej Domu Kultury "Świt" na warszawskim Targówku odbędzie się koncert zespołu Cisza Jak Ta. Wtedy też odbędzie się premiera ich najnowszej płyty.

 / Fot. mat. organizatora 26 kwietnia 2013 roku o godz. 19.00 Cisza Jak Ta w składzie: Aleksandra Frąckowiak (flet poprzeczny, wokal), Ilona Karnicka (skrzypce, wokal), Dariusz Bądkowski (gitara basowa), Michał Łangowski (gitara elektroakustyczna, wokal), Mariusz Skorupa (gitara elektroakustyczna, gitara solowa, harmonijka ustna) i Mateusz Wyziński (perkusja, djembe) wystąpi w sali widowiskowo-koncertowej Domu Kultury "Świt w Warszawie.

Właśnie wtedy będzie można usłyszeć utwory znane z pięciu wcześniejszych płyt oraz te nieznane z najnowszej, na której znalazło się trzynaście kompozycji do słów toruńskiej poetki pani Wiesławy Kwinto-Koczan. Jej premiera zbiega się z dziesięcioleciem istnienia zespołu Cisza Jak Ta przypadającym w roku 2013.."Cisza Jak Ta to nowoczesne i przebogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki poetyckiej, którego kurs od lat wyznaczają takie zespoły jak Stare Dobre Małżeństwo, Czerwony Tulipan czy Wolna Grupa Bukowina (...) To Kraina Łagodności w najlepszym wydaniu.

Prawie 70 utworów w repertuarze, 6 płyt i ponad 400 koncertów zagranych przez 10 lat działalności artystycznej świadczą o potencjale grupy, i skłaniają do poznania ich muzycznych światów.

Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - "spiritus movens" życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach..."

Wiadomosci24.pl objęły imprezę patronatem medialnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.