Facebook Google+ Twitter

Koncertowe Tychy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-01-23 19:36

„Tonam&Synowie”, „Krzysztof Krawczyk”, „Cree”, „Akurat”, „Łzy” i inne zespoły zagrają lada dzień na tyskiej scenie. XVI edycja jednej z największych imprez szantowych w Polsce „Port Pieśni i Pracy” zostanie zorganizowana 25 i 26 stycznia w tyskiej Szkole Muzycznej.

Pierwszego dnia o godz. 17 tradycyjnie odbędzie się konkurs o „Portowe Dzwony”, podczas którego jury wyłoni najbardziej obiecujące młode zespoły śpiewające szanty i muzykę marynistyczną (wstęp wolny). Po konkursowych emocjach o godz. 19 odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu „Tonam&Synowie” – grupa, która przed laty tworzyła polską scenę szantową będzie obchodziła 20-lecie swej działalności. Wystąpią także zaproszeni goście m.in.: „Bonana Boat”, „Marek Szurawski” oraz „Perły i Łotry”.

Drugiego dnia odbędzie się koncert finałowy „Porty Pieśni i Pracy” 2008 pod hasłem „Święto Nocy”. Nie lada atrakcją będzie możliwość nauki tradycyjnych tańców bretońskich. W roli nauczycielek dziewczyny z zespołu „Les Pirates”. Na scenie wystąpią m.in.: „Stonehenge”, „Drake”, „Krzysztof Malinowski”, „Leje na Pokład”, „Perły i Łotry”.

Cena biletu na piątek wynosi 10 zł, na sobotę 15zł, a karnet na dwa dni do nabycia w cenie 20zł.

27 stycznia o godzinie 17 w „Teatrze Małym” odbędzie się koncert Krzysztofa Krawczyka. Cena biletu: 40 zł.

Ostatni weekend karnawału
1 lutego o godz. 19 w tyskim klubie Palisander wystąpi „Cree”. Towarzyszyć mu będzie Jurek Styczyński z zespołu „Dżem”. Warto podkreślić, że koncert jest darmowy.

Tego samego dnia (czyli w piątek 1 lutego) o godz. 19 w tyskim Kinie Andromeda wystąpi zespół „Akurat”. Bilety w przedsprzedaży kosztują 17 zł, a w dniu koncertu 22 zł.

2 lutego na scenie Teatru Małego zagra zespół „Łzy”. Grupa ma na swoim koncie imponująca ilość sukcesów. Największe przeboje to m.in.: „Narcyz”, „Agnieszka”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Przepraszam Cię”. Bilety do nabycia w cenie 30 zł, a na kartę stałego widza 24 zł.

Bardzo się cieszę, że zorganizowano tyle atrakcji na koniec karnawału. Żałuję jedynie, że koncert zespołu „Cree” i „Akurat” będzie w tym samym czasie – powiedział Tomek, 22 letni tyszanin.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.