Facebook Google+ Twitter

Koncertowy grudzień w Olsztynie. Wystąpi m.in. Budka Suflera

Koncert Budki Suflera to niewątpliwie muzyczne wydarzenie miesiąca na olsztyńskich scenach. Oprócz legendy rocka, warto wybrać się na występy m.in. Buldoga i Sidneya Polaka.

Budka Suflera wystąpi w Olsztynie / Fot. Kasia (dłuuuuugie nazwisko):):):)/CC BY 2.0Już 9 grudnia, w Olsztynie odbędzie się jubileuszowy koncert Budki Suflera. 35-lecie działalności artystycznej, uświetnią zaproszeni goście związani z grupą, tj. Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak. Występ zobaczyć można będzie w Hali Urania, w której pierwsze dźwięki wybrzmią punktualnie o godz. 19. Ceny biletów bardzo wygórowane: 60 zł i 80 zł.

Tego samego wieczora, studencki klub Grawitacja przygotował ciekawą alternatywę dla tych, którzy nie zamierzają wybrać się na koncert Budki Suflera. Na scenie pojawi się olsztyńska grupa Enej, zwycięzca I edycji programu Must Be The Music. Supportować im będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy. Bilety w atrakcyjnej cenie 15 zł, w dniu koncertu ceny wzrosną do 20 zł. Początek koncertu zaplanowano na godz. 20.

Dzień później, 10 grudnia, w klubie Nowy Andergrant wystąpi punkowo-rockowa formacja Buldog, która będzie promować swój nowy album Laudatores Temporis Acti. Bilety w przedsprzedaży po 25 zł, w dniu koncertu po 35 zł. Początek koncertu o godz. 20., wejście do klubu już od 18.

11 grudnia, olsztyńską sceną w Nowym Andergrancie zawładnie perkusista T-Love - Sidney Polak. Bilety w przedsprzedaży w cenie 23 zł, w dniu koncertu droższe - po 30 zł. Występ rozpocznie się o godz. 20.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.