Facebook Google+ Twitter

Koncertowy październik w Olsztynie. Przewodnik po koncertach w stolicy Warmii

IRA, Hunter czy Farben Lehre, to tylko niektóre zespoły, które zawitają jeszcze w tym miesiącu do Olsztyna. Zapowiada się niezwykle koncertowy październik.

Farben Lehre wystąpi w Olsztynie / Fot. Robert Drózd/CC 3.0Wielkie koncertowanie w Olsztynie rozpocznie się 13 października, kiedy to na jednej scenie w studenckim klubie Grawitacja, zagrają najciekawsze zespoły grające reggae, punk rocka i gatunki pokrewne. Wszystko za sprawą odbywającej się od 2004 roku trasy koncertowej Punky Reggae Live, organizowanej przez formację Farben Lehre. W tym roku trasa połączona została z 25-leciem istnienia tego zespołu. Oprócz FARBEN LEHRE na scenie wystąpią: Star Guard Muffin, Raggafaya i Sandalles. Początek imprezy przewidziano na godz. 18.00. Ceny biletów w przedsprzedaży 30zł, a dniu koncertu 35zł.

Tydzień później, na 21 października zaplanowane zostały otrzęsiny uniwersyteckie. W tym roku na wielkim koncercie w namiocie na plaży kortowskiej, gwiazdą wieczoru będzie rockowa grupa IRA. Przed formacją z Radomia, wystąpią D' Dorsh, Łydka Grubasa, Zabili Mi Żółwia i Natural Dread Killaz. Impreza rozpocznie się o 19.30. Bilety będzie można kupić jedynie przed koncertem. Studenci zapłacą 10zł, pozostałe osoby 30zł.

23 października w olsztyńskim klubie Andergrant wielka gratka czeka miłośników mocnych brzmień. Na scenie pojawi się heavy metalowa formacja Hunter. Wystąpi ona w ramach trasy koncertowej Hunter - XXV lat później. Neuronia i Lido zagrają jako support. Początek koncertu o godz. 19.00, a bilety można kupić za 23zł w przedsprzedaży i 30zł w dniu koncertu.

Dzień później, 24 października w olsztyńskiej hali Urania wystąpi Chór Alexandrowa. Grupa artystyczna pochodzi z krajów byłego ZSRR i jest uznawana za jeden z najlepszych chórów męskich na świecie. W ich repertuarze znajduje się ponad 2 tysiące utworów. Widowisko łączące w sobie elementy śpiewu, orkiestry i baletu rozpocznie się o godz. 18.30. Bilety w cenie 100zł.

Bardzo ciekawie zapowiada się koniec miesiąca w klubie Andergrant. Najpierw 29 października w ramach trasy koncertowej Ghost From The Past Word 2011, wystąpi zespół Grzegorza Kupczyka (ex-Turbo), CETI. Będzie on promował nowy album Ghost Of the Universe Behind Black Curtain. W Olsztynie formacja będzie wspomagana przez młode zespoły rockowe: Black Sun, Hateera, Wicked Side i After Shock. Koncert rozpocznie się o 19.00. Bilety będą kosztować 25zł w przedsprzedaży, 35zł w dniu koncertu.

30 października zagra natomiast post-rockowa grupa Tides From Nebula, która debiutowała w 2009 roku. Nie tak dawno, światło dzienne ujrzał ich nowy album Eartshine. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji usłyszeć muzyki tej warszawskiej formacji, to tego koncertu po prostu przegapić nie może. Początek zaplanowano na 19.00. Bilety można kupić w cenie 20zł, w dniu koncertu po 30zł.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.