Facebook Google+ Twitter

Koncerty, festiwale, imprezy - pomysł na weekend

Dodaj informację do naszego kalendarium imprez.Napisz, co będzie się działo w Twoim mieście w sobotę i niedzielę. Wybierasz się na wystawę, koncert? Opublikuj u nas relację.

Warszawa

Jazz na starówce
Na warszawskiej starówce wystąpi Krzesimir Dębski wraz z amerykańskim kontrabasistą Edem Schullerem. Razem z nimi zagra też Jarek Śmietana i Adam Czerwieński.
Rynek Starego Miasta, sobota godz. 19

Pokaz mody na Nowym Świecie
Jedną z atrakcji niedzielnego pokazu będzie bieg w szpilkach. Jego zwyciężczyni dostanie w nagrodę 10 tys. zł. Z tym, że musi je przeznaczyć na zakup strojów i dodatków. Od południa do późnego wieczora swoje kolekcje pokaże 70 projektantów.

Letni koncert promenadowy w Ogrodzie Saskim.
W niedzielę, o godz.16, w ramach cyklu "od przeboju do przeboju" warszawiacy usłyszą piosenki warszawskie i wiązanki melodii z repertuaru Maryli Rodowicz. (źródło:Radio dla Ciebie)

"Floralia Muzyczne - Muzyka w Kwiatach" w Ogrodzie Botanicznym.
W niedzielę w ramach Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego będzie można usłyszeć utwory Mozarta i Schumana. Koncerty odbywają się na tarasie zabytkowego dworku Fangorów w naturalnym zielonym amfiteatrze z wiekowych dębów i lip. Początek recitalu fortepianowego "Z liliami w tle…", o 15- ej. Z liliami w tle, ponieważ latem w Ogrodzie Botanicznym można podziwiać kolekcję 149 rodzajów lili (źródło:Radio dla Ciebie)

Płock

Letni Festiwal Muzyczny
W kolejne niedziele lipca o godzinie 19 odbędą się plenerowe koncerty muzyki klasycznej na Starym Rynku i w Bazylice Katedralnej. 16 lipca - koncert "Klasyczne Niespodzianki".

Nadwiślański Festiwal Teatrów Ulicznych
Przegląd ulicznych teatrów odbędzie się na Starym Rynku w dniach 14-16 lipca. Zobaczyć będzie można m.in.: występy szczudlarzy, teatrów ognia oraz grup perkusyjnych.

Letnie Kino na Starówce
Najbliższy seans odbędzie się 15 lipca, na Starym Rynku.

Wrocław

Wieczory w Arsenale
Festiwal Muzyki Kameralnej trwa do 16 lipca we Wrocławiu. Na dziedziniec przy ul. Cieszyńskiego 9 warto się wybrać, by posłuchać kameralistów. Codziennie od godziny 20.00.


Opole

Festiwal muzyki reggae "Nie zabijaj"

fot. AKPAJuż po raz piąty odbędzie się w Jastrzygowicach (powiat oleski w województwie opolskim) wielki plenerowy festiwal muzyki reggae "Nie Zabijaj". Wystąpi na nim ponad 30 zespołów m.in. Daab, Hurt, Farben Lehre, Jacek Kleyff i Habakuk. Po raz pierwszy najpopularniejszy artysta reggae otrzyma nagrodę Srebrnego Kurka. Jedną z największych atrakcji festiwalu będą warsztaty bębniarskie.
Koncerty odbywać się będą na trzech scenach: dużej (od. godz. 14.00), małej (od godz. 13.45) i soundsystemowej (od godz. 13.00).
www.niezabijaj.com

Sopot

Dziś w Sopocie odbędzie się koncert finalistów Trendy 2006. Wystąpią m.in. Maria Peszek, Ania Szarmach, B.E.T.H, DNA/GAL, Kombajn do Zbierania Kur Po Wioskach i Monika Urlik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.