Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25298 miejsce

Koncerty "Lata z Radiem" aż w 20 miejscowościach Polski

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Znamy już szczegóły tegorocznego "Lata z Radiem". Ulubiona audycja Programu 1 Polskiego Radia odwiedzi ze swoją trasą koncertową 20 miast w Polsce.

 / Fot. Materiały prasowe Polskiego RadiaTrasa koncertowa rozpocznie się 23 czerwca koncertem w Uniejowie, a zakończy 26 sierpnia w Jeleniej Górze.

Gwiazdami „Lata z Radiem 2012” będą m.in.: Maryla Rodowicz, De Mono, Kombi, Zakopower, Jacek Stachursky, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny, Anna Wyszkoni, Sylwia Grzeszczak, Leszcze, IRA, Raz Dwa Trzy, Wilki, Krzysztof Krawczyk, Enej, Maleo Reggae Rockers, Ania Rusowicz, Wanda i Banda. To muzycy znani i lubiani przez słuchaczy. Organizatorzy zapewniają że jak w poprzednich latach nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych słuchaczy. Wszystkie koncerty poprowadzi Roman Czejarek, którego teraz możemy również oglądać na antenie telewizji TTV. Prowadzący koncerty: Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Gniezno 2011 r. / Fot. M. Wróbel

Lato z Radiem” odwiedzi 20 miejscowości: Uniejów, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Ełk, Nidzicę, Tarnobrzeg, Jasło, Stegnę, Kartuzy, Kęty, Turek, Wałcz, Gniezno, Słupsk, Mielno, Jarosław, Zamość, Świeradów Zdrój i Jelenią Górę.

Pierwsza audycja „Lata z Radiem” pojawi się 21 czerwca, o godz. 9.00. Słynna „Polka-Dziadek”, sygnał audycji, kojarzący się z latem zabrzmi już po raz 41. w historii audycji.

Program będzie emitowany od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00, oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00 (szczegółowe prace nad ramówką jeszcze trwają), aż do 2 września. Słuchaczy ucieszą z pewnością retransmisje (jak w zeszłym roku) najlepszych koncertów tegorocznej trasy „Lata z Radiem”, zaplanowane na niedzielne wieczory.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

usia
  • usia
  • 17.04.2012 11:39

szkoda że w kotlinie kłodzkiej nie ma żadnego koncertu :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wita, konkretnych terminów jeszcze nie opublikowano jednak już znane są miasta w których odbędą się koncerty. Są to: Uniejów, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Ełk, Nidzicę, Tarnobrzeg, Jasło, Stegnę, Kartuzy, Kęty, Turek, Wałcz, Gniezno, Słupsk, Mielno, Jarosław, Zamość, Świeradów Zdrój i Jelenią Górę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ASIA ASIA
  • ASIA ASIA
  • 15.04.2012 10:53

Wysłałam już 2 e-maile z zapytaniem o trasę LzR, odpowiedzi nie otrzymałam niestety. Już trzeci raz chciałam zaplanować wakacje swojej rodziny w jednej z nadmorskich miejscowości na trasie LzR. Gdzie w tym roku posłuchamy koncertu, gdzie spędzimy urlop, z niecierpliwością czekam na opublikowanie tegorocznej trasy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
xax axa
  • xax axa
  • 14.04.2012 20:00

Super informacja, szkoda tylko, ze nie ma wymienionych tych miejscowosci, ani zadnego odnosnika do nich :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy artykuł. Fajnie, że będą te koncerty, że będzie "Lato z radiem", bo po zmianach w Polskim Radu różnie mogłoby być.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.