Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19757 miejsce

Koncerty na rzecz zaginionej Joanny Surowieckiej

Do dzisiaj nie ustalono miejsca pobytu zaginionej w czerwcu mieszkanki Czechowic-Dziedzic - Joanny Surowieckiej. O tajemniczym zaginięciu pisano w wielu mediach, również na łamach www.wiadomosci24.pl

Poszukiwania Joanny trwają. Fot. archiwum rodzinnePrzyjaciele, znajomi i mieszkańcy Czechowic cały czas zbierają pieniądze. Dlatego w najbliższym czasie w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy odbędą się koncerty:

1. Dziś, 18 sierpnia o godz. 17, w czechowickim MDK (ul. Legionów), odbędzie się koncert charytatywny, na którym wystąpi zespół Stonehenge i Redlin. W przerwie koncertu zostanie przeprowadzona licytacja. Bilety w cenie 20 i 30 zł są do nabycia w sekretariacie MDK (0-32-215-32-85).

2. W kolejny piątek, 25 sierpnia koncert pod hasłem "POMAGAMY ASI" odbędzie się w Vegas Clubie (Czechowice, ul. Legionów 87). Zagrają DJ CHILLI (Kraków/medical), Grzegorz eS (logarythm), Simon Jim (libiaz), Drzazger (logarythm) oraz Dash (no team).

3. 1 września w klubie GRANT w Jankowicach koło Pszczyny wystąpi Michał Lazar (low spirit rec), Discix (sentence), Grzegorz eS (logarythm), Siasia (ko.booking), Tomii (onyx) oraz Simon Jim (libiaz).

* 20-letnia studentka Joanna Surowiecka 7 czerwca wyszła z domu w Czechowicach-Dziedzicach. Miała pojechać pociągiem do Katowic na egzamin; miał odjechać o godz. 9.02 ze stacji Goczałkowice-Zdrój. Jak ustalono – w ogóle nie dotarła na goczałkowicki dworzec. Po wyjściu z domu Joanna wysłała do kolegi SMS-a. Policja sprawdziła dotąd wiele sygnałów od ludzi, którzy wstrząśnięci zaginięciem masowo zgłaszali się z informacjami.
Źródło: www.czecho.pl
Czytaj też:

Nowe wątki w śledztwie w sprawie zaginionej Joanny

Trwają poszukiwania zaginionej Joasi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sonia
  • Sonia
  • 29.11.2010 00:13

Joasia nie żyje,znaleziono jej zwłoki nieopodal miejsca zaginięcia.4 lata jej szukano a ona była tak blisko {***}

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.