Facebook Google+ Twitter

Koncerty The Australian Pink Floyd Show już wkrótce!

Najlepszy tribute band legendarnego zespołu zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Katowicach.

 / Fot. Radosław ZawadzkiAustralijski fenomen ponownie zagra w Polsce. Tym razem grupa zagra w ramach trasy "Exposed In The Light" z odmienionym repertuarem. Najnowsza trasa nawiązuje do jednego z najważniejszych tekstów Pink Floyd - "Shine On You Crazy Diamond".

Basista i wokalista grupy tak wypowiada się o trasie: ”Dla nas zawsze muzyka była na pierwszym miejscu. Na naszych nowych koncertach planujemy dokładnie przyjrzeć się twórczości Pink Floyd i tchnąć życie w materiał, którego inaczej nikt by nie usłyszał, dbając przy tym o to, by publiczność czuła się absolutnie oszołomiona naszym występem. Przed nami wiele prób, dużo pracy i szczegółowego planowania, zanim wystartujemy z Exposed In The Light, ale szczegóły ciągle trzymamy w sekrecie. Jeśli podobały wam się poprzednie koncerty, to zapewniamy, że te nowe na pewno was nie zawiodą. Jesteśmy tym naprawdę podekscytowani".

TAPFS zagrają w Polsce już po raz piąty. Poczynając od pierwszego występu w 2008 roku w katowickim Spodku grupa zbiera coraz bardziej entuzjastyczne recenzje z roku na rok. Ostatni raz grupa gościła u nas w styczniu 2011 roku, grając siedem świetnych koncertów w największych miastach Polski.

Tribute band docenili również sami muzycy oryginalnej grupy. W 1996 roku TAPFS wystąpił na 50. urodzinach Davida Gilmoura. Z pewnością jest to również kwestia podchodzenia z ogromnym pietyzmem do odtworzenia koncertów Pink Floyd. TAPFS zatrudniają oświetleniowców i dźwiękowca swoich idoli, a na swój sukces ciężko pracują już od 1988 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.