Facebook Google+ Twitter

Koncerty w Olsztynie w listopadzie. Przewodnik

Wyjątkowo rockowo zapowiada się listopad na olsztyńskich scenach. Koncerty Comy i Happysad to najciekawsze propozycje w przyszłym miesiącu.

Happysad / Fot. MesserWoland, licencja CC 3.0Listopadowe koncertowanie rozpocznie się od naprawdę mocnego uderzenia. Już 3 listopada do stolicy Warmii przyjedzie łódzka formacja Coma. Będzie ona promować swoje nowe wydawnictwo zatytułowane umownie Czerwony Album. Zapewne nie zabraknie także największych hitów grupy tj. Spadam, Pierwsze wyjście z mroku czy Trujące rośliny. Koncert odbędzie się w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant. Początek występu zaplanowano na godz. 20. Bilety można nabyć w klubie za 40 zł, natomiast w dniu koncertu za 45 zł.

Już dzień później, 4 listopada, w klubie Nowy Andergrant wystąpi grupa Happysad. Ostatnio formacja wydała album Zadyszka, który podsumowywał ich muzyczny dorobek. Na pewno olsztyńska publiczność usłyszy najlepsze kawałki grupy z wcześniejszych albumów tj. Zanim pójdę czy Mów mi dobrze. Koncert rozpocznie się o godz. 19. Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 35 zł, w dniu koncertu wzrosną do 40 zł.

Tymczasem 10 listopada w Olsztynie wystąpi zespół Kazik Na Żywo, z charyzmatycznym wokalistą Kazikiem Staszewskim. Grupa reaktywowała się w 2008 r. i obecnie jest w trakcie nagrywania nowego materiału. Koncert odbędzie się w klubie Nowy Andergrant. Bilety kosztują 42 zł w przedsprzedaży, w dniu koncertu cena wzrośnie do 50 zł. Początek koncertu o 20.

23 listopada w Olsztynie zagra rockowa formacja Ocean, pochodząca z Wrocławia. Grupa obchodzi 10-lecie istnienia, co zbiegło się z wydaniem nowej płyty Wojna Świń. Koncert rozpocznie się o godz. 19 w Nowym Andergrandzie. Bilety po jedyne 15 zł, w dniu koncertu 20 zł.

Wiadomo także, że 24 listopada również w klubie Nowy Andergrant wystąpi formacja Akurat. Jako support ma wystąpić zespół Nohucki, w którym występuje także Piotr Wróbel - lider grupy Akurat. Koncert rozpocznie się o godz. 19. Na razie nie ma informacji odnośnie cen biletów.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.