Facebook Google+ Twitter

Kondolencje Dalajlamy oraz wspólnoty tybetańskiej dla Polaków

Jego Świątobliwość Dalajlama przekazał w liście do premiera Tuska kondolencje dla narodu polskiego oraz rodzin ofiar z powodu sobotniej katastrofy. Również Wspólnota Tybetańczyków wyraziła ogromny smutek z tego powodu.

Jego Świątobliwość Dalajlama przekazał w liście do premiera Tuska kondolencje dla Narodu Polskiego z powodu śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego żony i wszystkich pozostałych osób oraz kondolencje dla rodzin ofiar. Dalajlama przypomniał, że miał okazję spotkać prezydenta Kaczyńskiego podczas swojej wizyty w Polsce i wyraził swój podziw dla jego oddania sprawie wolności, demokracji i praw człowieka.

Wspólnota Tybetańczyków w Indiach z ogromnym smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego - poinformował minister Tybetańskiego Rządu Emigracyjnego Tubten Samphel, jednocześnie z uznaniem odnosząc się do zaangażowania prezydenta Kaczyńskiego w walkę o demokrację i prawa człowieka. Władze tybetańskie w Indiach wyraziły współczucie oraz solidarność z rodzinami ofiar.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.