Facebook Google+ Twitter

Kondolencje nawet z kosmosu

Polska trwa w żałobie po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki i delegacji, która towarzyszyła im podczas tragicznego lotu do Smoleńska. Kondolencje napływają nie tylko z całej kuli ziemskiej, ale także z kosmosu.

Kondolencje napływają także z kosmosu / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowa_Stacja_Kosmiczna12 kwietnia o godzinie 8.56 rano, a więc dokładnie w dwie doby po tragicznych wydarzeniach w Smoleńsku , podczas seansu łączności zorganizowanego przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 3 w Katowicach-Piotrowicach, astronauta Soichi Noguchi znajdujący się na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) przekazał kondolencje dla wszystkich Polaków:
Soichi Noguchi przekazał kondolencje dla Polaków / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Soichi_Noguchi"Słyszę was bardzo wyraźnie. Słyszałem o tej tragedii. W imieniu całej załogi chciałbym złożyć kondolencje dla wszystkich Polaków, którzy stracili swoich przywódców i przyjaciół. Będziemy patrzeć na was z kosmosu. Bez odbioru."
Treść i nagranie kondolencji dostępne jest między innymi na stronie internetowej Radia Katowice . Więcej szczegółów na temat realizacji tego niecodziennego połączenia zamieszczono na stronach Naszego Miasta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.