Facebook Google+ Twitter

Konferencja CSR we Wrocławiu!

Już 15 marca w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się konferencja „Biznes odpowiedzialny społecznie. Więcej niż zysk”.

Organizatorami wydarzenia są wrocławscy Ambasadorzy Ligi Odpowiedzialnego Biznesu i Koło Naukowe Inicjatyw Europejskich KITE.

Konferencja odbędzie się w Sali Wielkiej Zachodniej IDZIKS w godz. 15 - 20. Jako prelegenci w części teoretycznej wystąpią naukowcy: dr Przemysław Wołczek i dr Dorota Teneta-Skiewrcz z Uniwersytetu Ekonomicznego oraz mgr Szymon Sikorski z Uniwersytetu Wrocławskiego. W części praktycznej o doświadczeniach ze społeczną odpowiedzialnością biznesu opowiedzą Piotr Andryszak z HP, Marcin Chabier z Hasco-Leku oraz Beata Sawicka z firmy Nutricia. Konferencja zakończy się dyskusją panelową z udziałem prelegentów i publiczności.

- Celem tego spotkania jest konfrontacja teoretycznej i praktycznej perspektywy społecznej odpowiedzialności biznesu. Zapraszając prelegentów do udziału w konferencji, kierowaliśmy się różnorodnością punktów widzenia, którą mogą oni zaprezentować studentom – mówi Piotr Domański, Ambasador Ligi Odpowiedzialnego Biznesu na Uniwersytecie Wrocławskim.

Ale na tym nie koniec, w trakcie wydarzenia odbędzie się konkurs, w którym nagrodą dla uczestników konferencji będą książki o społecznej odpowiedzialności biznesu.

Więcej szczegółów na temat konferencji znajduje się na Facebook

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.