Facebook Google+ Twitter

Konferencja eTwinning w Sewilli

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-16 10:46

W dniach 5-7 luty 2010 w Sewilli odbyła się konferencja eTwinning, która zapoczątkowała obchody 5-lecia Programu, a także uroczysta ceremonia wręczenia tegorocznych nagród eTwinning Awards przedstawicielom zwycięskich 37 szkół z 21 krajów.

Ceremonia wręczenia jednej z nagród eTwinning. / Fot. Włodzimierz SidorowW dniach 5-7 luty 2010 w hiszpańskiej Sewilli odbyła się doroczna konferencja eTwinning, która zapoczątkowała obchody 5-lecia Programu, a także uroczysta ceremonia wręczenia tegorocznych nagród eTwinning Awards przedstawicielom zwycięskich 37 szkół z 21 krajów. Nauczyciele z trzydziestu dwóch krajów Europy, a także przedstawiciele programu na szczeblu krajowym i europejskim, dokonali podsumowania dotychczasowych działań.

Polska delegacja wystąpiła w błękitnych koszulkach eTwinningowych z biało-czerwonymi flagami i balonikami z okazji 5 lat Programu. W konferencji uczestniczył nasz przedstawiciel - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wodzisławiu Śląskim - mgr Włodzimierz Sidorow, który na stanowisku europejskim przedstawiał projekt "Sport Day 2009".

Włodzimierz Sidorow przedstawia swoj projekt eTwinning "Sport Day 2009" / Fot. Włodzimierz Sidorow
Włodzimierz Sidorow
Więcej informacji na stronie
http://www.etwinning.pl/aktualnosci/konferencja-etwinning-2010-w-sewilli

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.