Facebook Google+ Twitter

Konferencja G20 Young Entrepreneurs’ Alliance w Stambule

W dniach 7-9 września odbędzie się w Stambule konferencja G20 Young Entrepreneurs’ Alliance, globalny szczyt młodych przedsiębiorców.Turcja przewodniczy w tym roku państwom z grupy G20 i dlatego organizuje spotkanie młodych przedsiębiorców.

Logo G-20 / Fot. Organizator G-20W dniach 7-9 września odbędzie się w Stambule konferencja G20 Young Entrepreneurs’ Alliance, globalny szczyt młodych przedsiębiorców. Turcja przewodniczy w tym roku państwom z grupy G20 i stąd też spotkanie młodych przedsiębiorców odbędzie się właśnie w tym kraju. Młodych przedsiębiorców z Polski reprezentuje Forum Młodych Przedsiębiorców z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach - Przemysław Grzywa, Tomasz Zjawiony i Janusz Dramski. Wyjazd został objęty honorowym patronatem przez Marszałka Wojciecha Saługę. Urząd Marszałkowski reprezentować będzie Kazimierz Karolczak, członek Zarządu województwa śląskiego.

G20 Young Entrepreneurs’ Alliance (G20 YEA) jest globalną siecią ponad 500 tys. młodych przedsiębiorców, którzy tworzą ponad 10 mln. miejsc pracy i organizacji ich wspierających. W tym roku kilkuset z nich spotyka się w Stambule, tradycyjnie na miesiąc przed spotkaniem G20, w kraju który przewodniczy grupie. Początek tych spotkań datuje się na rok 2009, gdy młodzi przedsiębiorcy spotkali się po raz pierwszy we Włoszech. Kolejne spotkania odbyły się w: Kanadzie, Francji, Meksyku, Rosji i Australii. Każde spotkanie zakończone jest oficjalnym stanowiskiem, które przedstawiane jest liderom G20 oraz globalnym organizacjom i instytucjom podkreślając rolę młodej przedsiębiorczości w budowie gospodarek jutra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.