Facebook Google+ Twitter

Konferencja i piknik ekologiczny Eko-session

„Ekonomia ekologiczna w każdym domu” - pod takim hasłem odbywa się kolejna, tym razem dwudniowa, impreza organizowana przez fundację Dobra Wioska z cyklu Eko-session w dniach.

plakat imprezy / Fot. Jakub JarońskiPierwszego dnia akcji, w sobotę, w żoliborskim klubie Pracovnia przy ulicy Popiełuszki 16 będzie miała miejsce konferencja nawiązująca do głównego hasła imprezy. Po konferencji ok. godziny 20 wystąpi afrokubański zespół Odo Irawo.

Kolejnego dnia, w niedzielę, Eko-session przeniesie się w plener do parku Kępa Potocka. Tam odbędą się liczne warsztaty muzyczne, kulinarne i arterapeutyczne, a także performance ekologiczny.

Organizatorzy zaplanowali koncerty takich zespołów jak: Orkiestra św. Mikołaja, Odo Irawo, Gadająca Tykwa, Oranżada i inni. Całość pikniku dopełni swoisty bazarek ze zdrową żywnością, rękodziełem artystycznym itp. Napoje i jedzonko serwowane będą w namiocie klubu Pracovnia przeniesionym na teren pikniku.

27-28.09.2008
Na wszelkie atrakcje wstęp bezpłatny.
Po szczegółowe informacje proszę kierować się na stronie organizatora: www.dobrawioska.org i klubu Pracovnia: www.pracovnia.pl/?id=namiot

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.