Facebook Google+ Twitter

Konferencja "Innowacyjne zamówienia dla przemysłu"

W dniach 14 - 15 listopada w krakowskim Muzeum Lotnictwa odbywa się przy współpracy Komisji Europejskiej i Ministerstwa Gospodarki RP konferencja Innowacyjne zamówienia na rzecz przemysłu, MŚP i usług publicznych.

Pani Grażyna Henclewska, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Gospodarki. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówObok już wymienionych Pan Bonifacio Garcia DG ENTR z Komisji Europejskiej. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Krakówinstytucji współorganizatorem jest też Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i inni.

W pierwszym dniu Pani Grażyna Henclewska, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Gospodarki oraz panowie Jacek Krupa członek Zarządu Województwa Małopolskiego i Bonifacio Garcia DG ENTR, Komisji Europejskiej otwarli konferencje.

Inauguracyjny wykład wygłosił Pan Malcolm Harbour, Przewodniczący Komisji ds. Rynku Wewnętrznego i Konsumentów, Parlament Europejski.

Kierownictwo i VIP y. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówOrganizatorzyPan Jacek Krupa członek Zarządu Województwa Małopolskiego. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków przedstawili program pierwszego dnia:
Sesja 1 Innowacyjne zamówienia: wyzwania i szanse na poziomie krajowym Moderator: Viorel Peca, DG CONNECT, Komisji Europejskiej.

Sesja 2 Innowacyjne zamówienia: wyzwania i szanse dla europejskich regionów Moderator: Bonifacio Garcia Porras, DG ENTR.

Pan Malcolm Harbour Przewodniczący Komisji ds. Rynku Wewnętrznego i Konsumentów Parlamentu Europejskiego. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówSesja 3 Nowe europejskieUczestnicy panelu pierwszego. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków programy finansowe na rzecz wsparcia MŚP i innowacyjnych zamówień: Horyzont 2020 i fundusze strukturalne na lata 2014-2020 Moderator: Anne Müngersdorff, ZENIT GMBH.

Ostatnim punktem programu pierwszego dnia będzie wieczorem – podsumowanie konkursu i wielka gala z wręczeniem nagród INNOWATOR MAŁOPOLSKI 2013.

Silna grupa CTT Politechniki Krakowskiej. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówOrganizatorem i realizatoremUczestnicy konferencji. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków tej imprezy jest Centrum Transferu Technologii, Politechnika Krakowska kierowane przez Panią Jadwigę Widziszewską.

Drugi dzień konferencji będzie prowadzony tylko w języku angielski.
A główna tematyka to: Prezentacja konkursów na lata 2014-2015 wspierających innowacyjne zamówienia publiczne w ramach programu Horyzont 2020.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Panie Czechowski, jakież to plotki i kalumnie na pana temat wypisuję? Pomyliły się panu chyba pojęcia. To pan raczej obraża i kalumnie pod moim adresem wygłasza nazywając cwaniakiem, prowincjonalnym pismakiem. Jakoś nie dociera do pana, że tym samym daje pan świadectwo swojemu brakowi kultury. Nie będę się zniżał do pana impertynencji, bo widzę, że nic do pana nie dociera. Każdy, kto czyta pana wpisy wyrobi sobie zdanie na pana temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Autorze, mój poziom w pierwszym komentarzu może nie jest najwyższych lotów, bo tekst niestety wyzwolił we mnie tylko tyle. Pamiętam atmosferę "rąsia-klapa-buźka-goździk" i niestety te informacje w artykule wyzwoliły we mnie taką, a nie inną reakcję. Przedstawił Pan przebieg spotkania zupełnie dobrze, tylko za co te wspomniane nagrody na końcu? A i materia dla przeciętnego człowieka zupełnie abstrakcyjna, bo co to w ogóle znaczy ten zwrot-potworek językowy: innowacyjne zamówienia publiczne?

Mnóstwo oficjeli, wdzięczne twarze, dużo gości z zagranicy i zero konkretów.

A propos. Jeżeli już o poziomie mówimy, to Jacek Krupa i Bonifacio Garcia nie "otwarli", tylko "otworzyli" konferencje.

I na koniec. Krzysztofowi nie wypada przywracać wycięte jego komentarze, w których nic złego nie napisał, więc ja je przywracam. Pozdrawiam Pana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem zdziwiony, że redakcja W24 pozwala Panu Krzysztofowi Krzakowie dalej publikowania plotek i kalumnii wobec mojej osoby. To porostu skandal. !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak pan pisze o rzekomym braku poziomu tych, którzy odważają się skrytykować pana tekst lub zdjęcie, to nie jest naruszenie dóbr osobistych? Niech pan przeczyta swoje "odpowiedzi" na moją uwagę i komentarz Pana Marka. Ja piszę "głupotki", Pan Marek reprezentuje poziom w pana przekonaniu poniżej krytyki... A człowiek naprawdę na poziomie po prostu podziękowałby za zwrócenie uwagi na źle zamieszczone zdjęcia i nie byłoby sprawy, pan jednakowoż woli obrażać interlokutorów. I to jest dopiero naruszenie dóbr osobistych i zasad kultury, drogi panie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Czechowski, czyżby pan zaprzeczał, że zdjęcia były dodane w poziomie? Kto oglądał przed poprawieniem, ten widział. A jak pan jest nieodporny na uwagi i krytykę, to niech pan nie publikuje swoich jakże wybitnych tekstów i zdjęć w (na?) poziomie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Chorążewicz ale pan reprezentuje poziom ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak naprawdę to o co chodzi w tym spotkaniu? Co ta konferencja ma "innowacyjnego" wnieść do "innowacyjnych zamówień dla przemysłu"? Zapachniało komuną i "klastrami"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzak, pisze pan jakieś głupotki. Jak pan chce się położyć, to się pan kładź. Komentarz nie na temat i świadczy o jego autorze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie tylko prawem autorskim chronione są te zdjęcia - także takim ustawieniem, że trzeba się kłaść przed laptopem lub go przekręcać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.