Facebook Google+ Twitter

Konferencja InternetDay we Wrocławiu

Grupa Pino zaprasza już na II konferencję z cyklu InternetDay - czyli spotkanie pasjonatów, entuzjastów i ludzi internetu, którego partnerem jest Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Logo Uniwersytetu Wrocławskiego - Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. / Fot. Fot. http://internetday.pl/Jak czytamy na stronie organizatorów, głównym celem konferencji jest popularyzacja wiedzy na temat nowych trendów technologicznych w Internecie, niestandardowych rozwiązań reklamowych oraz prezentacji najciekawszych startup-ów.

Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, wstęp jest darmowy, należy tylko zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem platformy EVENEA lub na stronie spotkania na GoldenLine.pl.

Każdy kto uważa swój projekt za wart pokazania, może zgłosić się w tym celu do organizatorów.

Konferencja odbędzie się 26 listopada, tj. w piątek w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Logo konferencji InternetDay / Fot. Fot. http://internetday.pl/Wrocławskiego, Sala Wielka Zachodnia, ul. Joliot-Curie 15, 50-383 Wrocław. Rozpoczęcie o godzinie 10:15.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji na stronie organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.