Facebook Google+ Twitter

Konferencja Media Student: Tomasz Machała o dziennikarstwie internetowym

W dniach 21-22 kwietnia w gmachu SGH odbyła się konferencja "Media Student" dedykowana młodym adeptom dziennikarstwa, ale nie tylko. W jej ramach odbył się panel dyskusyjny, pt. "Dziennikarstwo internetowe", którego uczestnikiem był m. in. Tomasz Machała.

 / Fot. Tomaszmachala/public domainW ubiegły weekend gmach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wypełnił się przedstawicielami środowiska polskich mediów studenckich i studentów kierunków medialnych. Stało się tak za sprawą organizowanej po raz 6. konferencji "Media Student", której celem jest stworzenie warunków sprzyjających współpracy i rozwijanie umiejętności młodych dziennikarzy.

Pierwszego dnia konferencji odbył się panel dyskusyjny, którego tematyka jest chyba szczególnie bliska autorom Wiadomości24, rozmawiano bowiem o dziennikarstwie internetowym. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Michał Pol (dziennikarz sportowy, Sport.pl), Radek Zaleski (były koordynator Gazety.pl) oraz Tomasz Machała (redaktor naczelny serwisu naTemat.pl, były redaktor stacji Polsat).

Na początku goście odnieśli się do trudności, jakich przysporzyć mogą przenosiny z redakcji mediów tradycyjnych do internetu. Jak mówił Machała:
"W znaczeniu "CV" - nie jest to trudne. W sensie dobrego przygotowania się do zawodu – jest to rzecz nieporównywalnie trudniejsza i nie wszystkim się to udaje."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.