Facebook Google+ Twitter

Konferencja Mediów Studenckich po raz trzeci w Krakowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-10 13:06

Rozpoczęły się przygotowania do III Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich w Krakowie. Uznani dziennikarze poprowadzą warsztaty i panele skierowane do redakcji studenckich z całej Polski. Finał działań 9-11.04.2014r. Zgłaszajcie się!

Konferencja jest oddolną inicjatywą Studenckiego Radia Frycz. Organizatorzy uznali, że Kraków jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie spotkania. Poprzednie edycje przyciągnęły do Krakowa ponad 200 osób. W spotkaniu wzięli udział m.in. Marcin Meller, Dariusz Bohatkiewicz, Janina Paradowska, Piotr Mucharski czy Jakub Porada. Podczas trzech dni Konferencji odbędą się panele i warsztaty. Zakres tematyczny jest szeroki - od korespondencji wojennej, przez videoblogi, reklamę w komercyjnych rozgłośniach po dziennikarstwo polityczne i religijne. Organizator chce umożliwić w ten sposób wymianę poglądów z doświadczonymi dziennikarzami oraz zintegrować środowisko mediów studenckich. Całość przedsięwzięcia potrwa od 9 do 11 kwietnia 2014 roku w Krakowskiej Akademii.

Do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich zachęcamy zarówno grupy jak i pojedyncze osoby działające w studenckich mediach. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy dopiero zaczynają swoje zmagania na tym polu. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konferencja@radiofrycz.pl oraz o śledzenie strony i oficjalnego fanpage’a Konferencji:
• www.radiofrycz.pl
• www.facebook.com/spotkaniemediowstudenckich.
(Katarzyna Słowik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.