Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20133 miejsce

Konferencja MPI Poland Club

W piątek 4 lipca na terenie nowego i nowoczesnego obiektu EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 odbyło kolejne spotkanie MPI Poland Club. Głównym tematem był Summer Meeting czyli relacje w działaniach biznesowych.

Stolik dyskusyjny. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO KrakówPodstawowym Ewa Woch Viceprezes Firmy Targi w Krakowie. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków zadaniem spotkania były kwestie związane odnośnie nawiązania, utrzymania jak też wykorzystywania praktyce relacji w działaniach biznesowych. Działania teoretyczne i dyskusja była związana między innymi z przyszłoroczną międzynarodową konferencją EMEC 2015, która będzie miała miejsce w Krakowie.

To jest ważne zadanie organizacyjne z uwagi, że będzie uczestniczyło 400 osób z Polski i całego świata. Na konferencji będą organizatorzy konferencji, eventów jak też dostawcy usług w branży spotkań.

Wojciech Liszka Prezes MPI Poland. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO KrakówPodczas spotkania Pani Aleksandra Rzeźniczek psycholog - moderator i Pani Agnieszka Faracik - Leśniak Vice - Prezes ds. edukacji MPI Poland. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Krakówodbyło się szkolenie techniką Open Space Conference, które prowadziła Pani Aleksandra Rzeźniczek zawodowy psycholog oraz trener z zakresu Fachowego biznesu. Nie było na otwarcie przygotowanego programu, a właśnie podczas warsztatów uczestnicy sami określali tematy, które potem przedyskutowali jak też na koniec nadali kształt i wyciągnęli wnioski co do przydatności poruszanych tematów.

Podczas dyskusji w trakcie warsztatów uczestnicy zastanawiali się nad tym w jaki sposób nawiązywać relacje biznesowe, zasady budowania oraz jak je utrzymywać, w jaki sposób zarządzać kontaktami, jaka powinna być relacja pomiędzy kontaktami prywatnymi i biznesowymi.

Uczestnicy spotkania Summer Meeting Kraków. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO KrakówNa zakończenie Podsumowanie spotkania. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków konferencji dyskutowano o tym, jakie szanse niesie dla branży spotkań EMEC i w jaki sposób można je efektywnie wykorzystać. Partnerami spotkania byli Gdańsk Convention Bureau, EXPO Kraków, Conrego i Cracow Convention Bureau.

Meeting Professionals International czyli MPI to stowarzyszenie ściśle powiązane z przemysłem związanym z organizacją spotkań biznesowych.

Przedstawiam fragment historii tej organizacji cyt.

...Stowarzyszenie MPI zostało założone w 1972 roku i z założenia wierzy, że planiści i organizatorzy spotkań oraz eventów będą odgrywać decydującą rolę w kreowaniu sukcesu w biznesie. Stowarzyszenie zapewnia swoim członkom wsparcie w zawodowym rozwoju, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów i pozwala być częścią fascynującej społeczności branżowej. Obecnie obchodzi czterdziestolecie swojego istnienia jako silna i zróżnicowana społeczność profesjonalnych organizatorów spotkań.

Gwałtowny rozwój branży uczynił z MPI wiodące stowarzyszenie przemysłu spotkań, które dostarcza swoim członkom wiedzę, kontakty, możliwości zawodowe. MPI świętuje swoje urodziny wraz ze swoją społecznością planistów, dostawców, wykładowców i innych profesjonalistów, których zdolności przywódcze i kontakty stanowią źródło siły organizacji....

Prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI POLAND obecnie jest Pan Wojciech Liszka z Krakowa. Natomiast siedziba organizacji znajduje się w Warszawie. W konferencji uczestniczyły też: Pani Agnieszka Faracik - Leśniak Vice - Prezes ds. edukacji i Pani Monika Wąs Vice - Prezes ds. komunikacji.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.